200 filii Inter Cars w Polsce

, 23 marca 2016, 13:45

W Gostyninie działa już dwusetna filia Inter Cars w Polsce. Największy w kraju i Europie Środkowo – Wschodniej importer i dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych oraz pojazdów użytkowych stale rozwija się.

Inter Cars od początku istnienia rozwija sieć swoich filii. Najwięcej, bo aż po 18  nowych punktów otworzono w 2007 i 2008 roku. W tym roku następuje jednak prawdziwy przełom. W ciągu pierwszego kwartału 2016 r. uruchomiono już 18 nowych filii, a do końca roku powstanie kolejnych 20.

Tytuł dwusetnej filii Inter Cars w Polsce przypadł punktowi w Gostyninie, w którym rozpoczęto sprzedaż w środę, 23 marca br. Oferuje bogaty wybór części do samochodów osobowych, a także elementy do pojazdów ciężarowych. Punkt ma w planach wprowadzenie do oferty również opon i akcesoriów. Nowy oddział Inter Cars zatrudnia 6 pracowników. W razie potrzeby w kontaktach z klientami wspierać ich będą doradcy z grupy filialnej Płock, zajmujący się wyłącznie sprzedażą części do ciężarówek.

Filia Inter Cars mieści się w centrum miasta, dlatego łatwo do niego trafić. Dysponuje powierzchnią o wielkości 340 mkw. Przed budynkiem znajduje się parking, na którym zaparkować może ok. 10 aut.
– Towar do klientów z całego Gostynina i powiatu gostynińskiego dowozimy trzy razy dziennie – mówi Arkadiusz Cichocki, kierownik filii.

Punkt w Gostyninie wchodzi w skład Grupy Filialnej Płock.

– Można powiedzieć, że zrobiłem sobie prezent na 20-lecie mojej pracy w grupie Inter Cars, bo rzeczywiście tak się złożyło, że dwusetna filia spółki otwarta została w roku, kiedy obchodzę ten zawodowy jubileusz – przyznaje Krzysztof Sielczak, dyrektor Grupy Filialnej Płock. – O tym, by stworzyć punkt w Gostyninie zdecydował fakt, że chcemy być jak najbliżej klientów. Jest to zgodne ze strategią firmy i jej założeniami. Pomysł na nową filię był mój, ale realizacją projektu zajął się nasz wspaniały zespół, za co bardzo mu dziękuję.

W ostatnim czasie, oprócz Gostynina, działalność rozpoczęły punkty m.in. w Starowej Górze, Grodzisku Wielkopolskim, Warszawie czy Łowiczu i Ostrowi Mazowieckiej.

Dane kontaktowe:
ul. Jana Pawła II 10, 09-500 Gostynin
Godziny pracy:
pn.–pt. 8.00–18.00
sob. 8.00 -14.00
tel. 24 352 05 00 (części zamienne do samochodów osobowych)
tel. 24 352 05 01 (części zamienne do pojazdów ciężarowych)
 

Dowiedz się więcej

Nowości oponiarskie w ofercie Inter Cars
Nowości oponiarskie w ofercie Inter Cars

Tuż przed rozpoczęciem wiosennego sezonu wymiany, w Inter Cars pojawiło się kilka nowych modeli opon. Interstate Sport IXT-1 – letnia opona osobowa. Model Sport IXT-1 posiada kierunkowy bieżnik z masywnym żebrem centralnym, dzięki któremu pojazd precyzyjnie reaguje na ruchy kierownicą i prowadzi się pewnie przy wyższych prędkościach. Duże bloki bieżnika zapewniają świetne prowadzenie w zakrętach […]

Inter Cars otwiera kolejne filie
Inter Cars otwiera kolejne filie

Filia w Gostyninie była dwusetną filią Inter Cars w Polsce. Jeszcze tego samego dnia otwarto kolejny punkt dystrybutora – tym razem w Żurominie. Filia Inter Cars w Żurominie, podobnie jak ta w Gostyninie, wchodzi w skład Grupy Filialnej Płock. Znajduje się przy drodze wjazdowej do miasta od strony Sierpca. Budynek dysponuje dwupoziomowym magazynem o łącznej […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!