Najlepszy event ubiegłego roku

, 23 marca 2016, 9:27

Obchody jubileuszu Inter Cars SA, które odbyły się we wrześniu 2015 roku na Stadionie PGE Narodowym zostały uznane za najlepszy event firmowy ubiegłego roku. Za dokonania w dziedzinie marketingu korporacyjnego doceniono Radosława Grześkowiaka, Dyrektora Marketingu i Promocji Inter Cars Marketing Services Sp. z o.o.

Untitled-2

MP Power Awards to konkurs poświęcony branży eventowej, poszukujący najlepszych realizacji i praktyk we wszystkich jej sektorach. Jest uznawany za najważniejszy i najbardziej prestiżowy plebiscyt w branży. Konkurs organizowany jest nieprzerwanie od kilku lat przez redakcję MeetingPlanner.pl. W konkursie nagradzane są eventy, incentive travel, kongresy, realizacje multimedialne, cateringu, team buildingu i akcja CSR-owa. Doceniane są także hotele, centra konferencyjne, obiekty wielofunkcyjne – z największym eventowym potencjałem. Zgodnie z hasłem MP Power Awards nagrody trafiają do tych z największą siłą przebicia w branży.

W tym roku do rywalizacji stanęło udział ponad 100 zgłoszonych projektów. Spośród nich wyłoniono trzy najlepsze w każdej kategorii. W tym roku jury oceniające projekty złożone było z przedstawicieli klientów – korporacji i instytucji, uczelni wyższych oraz organizatora – MeetingPlanner.pl.

Chociaż nominacje do wszystkich kategorii ogłoszono kilka tygodni wcześniej, to laureatów podano dopiero podczas finałowej gali, 18 marca br. w Teatrze Palladium w Warszawie.

Spółka Inter Cars Marketing Services opuściła galę aż z dwoma nagrodami. Kapituła konkursu doceniła organizację 25 – lecia Inter Cars na Stadionie PGE Narodowym i przyznała nagrodę spółce w kategorii Event/ Event firmowy. Imprezę zorganizowała spółka Inter Cars Marketing Services we współpracy z różnymi podwykonawcami.

Impreza odbyła się w dniach 18-20 września 2015. Jej głównym punktem był wielki koncert z udziałem polskich wykonawców jak również gwiazdy światowego formatu, zespołu Roxette. Aby podkreślić wagę wydarzenia, równolegle odbywały się dwie sztandarowe imprezy Inter Cars dobrze znane w branży motoryzacyjnej. Pierwsza z nich to 15. Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów, które zorganizowano na Błoniach Stadionu PGE Narodowego. Druga to Gala Mistrzów Warsztatu, czyli impreza-nagroda organizowana z myślą o najwierniejszych i najlepszych klientach firmy.

– „W ubiegłym roku na Stadionie PGE Narodowym zorganizowaliśmy event, z którego my Polacy możemy być dumni. Była to największa impreza niekomercyjna w Europie, która zgromadziła 44 000 osób. Dlatego ta nagrodę dedykuję nam wszystkim. Specjalne podziękowania kieruję do całego swojego zespołu pracowników, oraz do podwykonawców, a szczególnie dla Mariusza Pazika właściciela firmy Ministry of Creativity oraz Jacka Brzozowskiego reżysera i realizatora imprezy, których ogromne zaangażowanie przyczyniło się do niewątpliwego sukcesu tego przedsięwzięcia. Podziękowania za doskonałą współpracę należą się również fantastycznej ekipie pracowników Stadionu PGE Narodowy, w tym szczególnie Pani Katarzynie Suskiej – Dyrektor ds. Sprzedaży oraz Pani Małgorzacie Olszewskiej – Dyrektor ds. Imprez Całostadionowych, a także grupie ponad 980 innych osób, które pomogły nam w przygotowaniu tego show. Oczywiście dziękuję również całej rzeszy naszych klientów i przybyłych gości, za skorzystanie z naszego zaproszenia i wspólną zabawę podczas tak ważnego dla nas święta." – powiedział Radosław Grześkowiak, odbierając nagrodę.

W kategorii MP Power 12, która jest część konkursu MP Power Awards, wyróżniani są eksperci i osobistości sektora branży eventowej. Doceniani są ludzie, których siła przebicia miała znaczący wpływ na kształt i rozwój rynku w danym roku. Podczas gali ogłoszono, że taką osobą w 2015 roku był właśnie Radosław Grześkowiak.

Dowiedz się więcej

eSOWA współpracuje z IC Katalogiem Online
eSOWA współpracuje z IC Katalogiem Online

Najnowsza wersja IC Katalogu Online współpracuje z programem eSOWA. Głównym powodem wprowadzenia tych zmian była wygoda klientów. Program eSOWA to kompleksowe rozwiązanie do obsługi warsztatu, sklepu motoryzacyjnego lub przechowalni opon. Program pozwala na tworzenie bazy klientów oraz przypisanych do nich pojazdów, dzięki czemu mamy dostęp do historii napraw każdego pojazdu, historii wszystkich zleceń wykonanych dla […]

Ostatnia eliminacja Motointegrator Królewski Winter Cup
Ostatnia eliminacja Motointegrator Królewski Winter Cup

120 załóg wzięło udział w ostatniej eliminacji rajdu Motointegrator Królewski Winter Cup. Najlepszy zawodnik – amator ukończył ją z czasem 8:58,06. W niedzielę odbyła się, ostatnia w tym roku, eliminacja cyklu Motointegrator Królewski Winter Cup. O tym, jak dużą popularnością i uznaniem zawodników, cieszy się ta impreza świadczy tempo, w jakim zapełniała się lista uczestników […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!