Nowy katalog klocków hamulcowych

, 10 sierpnia 2005, 0:00

Ukazała się nowa edycja katalogu Magneti Marelli Aftermarket na „Klocki Hamulcowe 2005”. Nowy katalog poszerzył dotychczasową ofertę o około 130 referencji klocków hamulcowych.
W sumie nowy poszerzony katalog obejmuje ponad 900 referencji mających zastosowanie w takich samochodach jak : Fiat, Citroen, Renault, Peugeot, Opel, Audi, Volvo, BMW, Mercedes, Toyota, Hyundai, Ford, Volkswagen, Seat i inne.
W katalogu oprócz kodu krótkiego Magneti Marelli , zastosowania wg marki i modelu, znajdują się kody oryginału O.E., crossy oraz rysunki i dane techniczne poszczególnych produktów.
]1L[
Katalog zawiera również istotną informację na temat stosowania w układzie hamulcowym płynu hamulcowego COD601, znajdującego się w gamie smarów Kod Profesjonalny RGZ Magneti Marelli, który to produkt gwarantuje bezpieczeństwo, dobrą jakość i spełnia wymogi specyfikacji DOT4 i normy SAE J1703. Ze względu na wysoką temperaturę wrzenia, nadaje się do stosowania w tarczowych i bębnowych układach hamulcowych w samochodach osobowych i ciężarowych zarówno z systemem ABS, jak i nie wyposażonych w system ABS.
W klockach hamulcowych Magneti Marelli zastosowano mieszankę materiałową składającą się z 15 lub więcej komponentów, opracowywaną i homologowaną do zastosowania w konkretnym pojeździe.

Bliższych informacji uzyskać można pod numerem tel. 32/263 65 52 lub e-mail: ricambi@marelli.rgzgroup.com

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!