Valeo wprowadza nowości i obniża ceny

, 16 marca 2016, 12:30

Valeo wprowadziło do swojej oferty kolejne elementy do układu klimatyzacji w samochodach osobowych. Jednocześnie obniżono ceny na wybrane sprężarki, chłodnice oraz zawory EGR.

Nowe referencje

Osiem nowych referencji poszerzyło dostępność elementów układu klimatyzacji do samochodów osobowych. Dmuchawa przeznaczona jest do modeli z Grupy Volkswagena – SEAT Leon III, Skoda Octavia III i Volkswagen Golf VII; filtr kabinowy PC/węglowy do Nissana Qashqai >05/15 i X-Trail 12/14> oraz Renault Laguna 10/14; nagrzewnica do Renault Clio IV 11/12> i Grandtour IV 01/13>; rezystor dmuchawy do Renault Clio IV 11/12> i Traffic III 05/14>; skraplacz do Forda Fiesty ST 12>, SEAT-a Alhambry 06/10> i Volkswagena Sharana 05/10> oraz Volkswagena Tiguan 08>; zaś regenerowana sprężarka klimatyzacji do Peugeot 407 i 607 -07>.

Sprawdź listę nowości

Obniżone ceny

Jednocześnie obniżone zostały ceny m.in. stacji obsługi klimatyzacji Pro i Easy; olejów PAG ISO 46, 100, 125 i 150; olejów POE ISO 32, 68 i 100, kontrastu UV i oleju do pompy próżniowej ClimFill.

Z kolei sezonowa oferta paletowa obejmuje sprężarki klimatyzacji do Dacii Lodgy, Mercedesa klasy CLK, Renault Megane, Volkswagena Golfa i Volvo XC.

Obniżką zostały objęte również dwie chłodnice (OE) pasujące do kilku modeli Forda: Galaxy, Mondeo i S-Max z silnikami 1.6 EcoBoost oraz 2.0 i 2.2 TDCi, a także C-Max II, Focus III, Mondeo IV i S-Max z silnikiem 2.0 TDCi. Ceny zostały obniżone – odpowiednio – o 53 i 14 proc.

Atrakcyjna oferta cenowa przy zakupie paletowym dotyczy także zaworów EGR do wybranych modeli Citroen/Peugeot i Suzuki.

Dowiedz się więcej

Nowe silniczki i reflektory Valeo
Nowe silniczki i reflektory Valeo

Valeo rozszerzyło swoją ofertę o nowe silniczki do mechanizmów wycieraczek i podnośników szyb oraz oświetlenie. Gama silniczków przedniej szyby została poszerzona o pozycję do Renault Kangoo II/Grand Kangoo II/Kangoo Express II 11/07-04/13. Z kolei o 6 nowych referencji została poszerzona lista silniczków do mechanizmów wycieraczek tylnej szyby. Są one przeznaczone do modeli: Alfa Romeo Giulietta […]

Półfinaliści konkursu Valeo powalczą o 100 tysięcy euro
Półfinaliści konkursu Valeo powalczą o 100 tysięcy euro

Valeo ogłosiło listę 24 zespołów, które zostały zakwalifikowane do drugiego etapu konkursu Valeo Innovation Challenge. Półfinałowe zespoły reprezentują dwanaście krajów z czterech kontynentów. W półfinale zmagań zobaczymy ekipy reprezentujące Belgię, Danię, Egipt, Francję, Hiszpanię, Indie, Japonię, Malezję, Meksyk, Niemcy, Turcję oraz Stany Zjednoczone. Drużyny rywalizują w dwóch kategoriach konkursowych. Trzynaście zespołów konkuruje w ramach kategorii […]

EGR najpowszechniejsze fakty i mity
EGR najpowszechniejsze fakty i mity

EGR to część wokół której narosło wiele popularnych mitów i opinii. Postanowiliśmy sprawdzić, które są prawdziwe, a które należy obalić. EGR czyli zawór odpowiedzialny za recyrkulację spalin. Część została zaprojektowana w USA, w celu zmniejszenia ilości szkodliwych tlenków azotów. Całą tę grupę szkodliwych tlenków nazwano NOx. Tlenki azotu to grupa nieorganicznych związków chemicznych zbudowanych z tlenu i azotu. Tlenki te w niższej […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!