Auto Partner SA sponsoruje zespół TVN Turbo

, 15 marca 2016, 13:19

Auto Partner SA rozpoczął współpracę w zakresie sponsoringu z rajdowym zespołem TVN Turbo, do którego należą: kierowca – Dagmara Kowalczyk, na co dzień dziennikarka TVN i TVN Turbo oraz pilot – Roman Popławski, nawigator i mechanik.

Do sukcesów zespołu zaliczyć można między innymi udział w jednym z najtrudniejszych rajdów przeprawowych na świecie – Rainforest Challenge, cechującym się wysokimi temperaturami (sięgającymi 40 stopni Celsjusza), dużą wilgotnością oraz niezliczonymi błotnymi (i nie tylko) pułapkami. Dagmara Kowalczyk to pierwsza Polka i pierwsza Europejka, która pokonała Rainforest Challenge za kierownicą. Zajęcie 16. miejsca na 37 załóg było szeroko komentowane. Istotnym sukcesem w 2015 roku było również zajęcie miejsca na podium jednego z najtrudniejszych rajdów off-roadowych w Polsce – Poland Trophy Extreme.

Rok 2016 załoga TVN Turbo rozpoczęła od zdobycia trzeciego miejsca na podium rajdu „Lady in Red”, który organizowany jest co roku z okazji Dnia Kobiet, a jego nazwa nie powinna nikogo zmylić. Cały rok 2016 zapowiada się bardzo ambitnie, gdyż zawodnicy planują start w rajdach „MUTT” Gliwice, 24 H Off-road Mud Marathon, Puchar Polski, Bałtowskie Bezdroża oraz dwóch zagranicznych off-roadowych przeprawach. Będzie to możliwe również dzięki wsparciu Auto Partner SA oraz pozostałych sponsorów.

Dowiedz się więcej

AP Expert 2016 wystartował
AP Expert 2016 wystartował

Ruszyła trzecia edycja prestiżowej, długookresowej akcji promocyjnej AP EXPERT 2016. Celem promocji jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych mechaników w Polsce oraz promocja dobrych praktyk stosowanych w tej grupie zawodowej. Pula nagród w AP EXPERT 2016 to ponad 400 000 zł, a zwycięzca otrzyma samochód osobowy Audi A4 Limousine 2016 oraz tytuł „Wybitny Wśród Ekspertów”. Pozostałe […]

III edycja AP EXPERT w Auto Partner SA
III edycja AP EXPERT w Auto Partner SA

Po niewątpliwym sukcesie dwóch poprzednich edycji, 1 marca rusza trzecia już odsłona długoterminowej, prestiżowej promocji AP EXPERT 2016 organizowanej przez Auto Partner SA, przy wsparciu trzech partnerów tytularnych: Bosch, Castrol i ZF (SACHS + LEMFÖRDER) oraz szerokiej rzeszy partnerów głównych i technicznych. Promocja skierowana jest do klientów warsztatowych Auto Partner, a jej celem jest wyłonienie […]

Komentarze

Brak komentarzy!