Czas na wiosenny serwis klimatyzacji. Sprawdź ofertę firmy HELLA.

, 16 marca 2016, 23:36

Firma HELLA jest specjalistą w dziedzinie układów klimatyzacji w samochodach osobowych i ciężarowych. Oferuje w tym zakresie zarówno części zamienne jak i maszyny i narzędzia warsztatowe. Co więcej, z początkiem wiosny rusza „Wiosenna akcja serwisowa”, czyli promocja dla warsztatów.

Oferta klimatyzacyjna HELLA

Wiosna z pewnością nie zaskoczy specjalistów z firmy HELLA, którzy już teraz przygotowali bogatą ofertę części i urządzeń dla warsztatów, zajmujących się serwisem układów klimatyzacji. Całkowitą nowością jest Katalog Systemów Termicznych do samochodów dostawczych i ciężarowych, który jest dostępny od marca 2016 r. Warsztaty znajdą w nim szczegółowe informacje na temat części zamiennych do konkretnych modeli samochodów oraz części uniwersalnych do układów klimatyzacji i chłodzenia silnika oraz olejów do czynników chłodniczych. Katalog jest dostępny w języku polskim, zawiera 280 nowych artykułów, z tego ponad 100 pomp wody do wszystkich popularnych marek samochodów ciężarowych. Łącznie katalog obejmuje ponad 2300 artykułów do 50 marek i ponad 570 modeli samochodów.

Pełną ofertę części do układów klimatyzacji marki HELLA ilustrują poniższe grafiki.

HELLA przygotowała specjalną ofertę dla warsztatów, na nadchodzący sezon klimatyzacyjny. W ramach akcji promocyjnej, zakupy urządzeń do obsługi układu klimatyzacji premiowane są dodatkowymi gratisami. Szczegóły na poniższej grafice.

HELLA na targach TTM

Bogata oferta marki HELLA została ostatnio nagrodzona przez jury konkursu Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich. Złoty Medal MTP przyznawany jest „innowacyjnym produktom wysokiej jakości” i wybierany corocznie spośród niemal 500 zgłoszeń. Wśród 21 tegorocznych laureatów znalazł się produkt HELLA Gutmann Solutions – tester diagnostyczny Mega Macs 56.

– „Tego rodzaju nagroda jest dla nas ważnym wyróżnieniem. Dokładamy wszelkich starań, aby sukcesywnie podnosić jakość oferowanych przez nas produktów. W dzisiejszych czasach postępującej miniaturyzacji, która dotyka także branżę motoryzacyjną, kluczowe jest aby tworzyć proste w obsłudze, kompaktowe, a jednocześnie zachowujące dane właściwości produkty. W przypadku nagrodzonego Mega Macs 56 udało nam się pogodzić niewielkie rozmiary produktu z zakresem funkcji występującymi do tej pory jedynie w klasie luksusowej." – mówi Monika Maciejewska, dyrektor działu zarządzania produktem i marketingu HELLA Polska.

Nagroda zostanie wręczona podczas zbliżających się Targów Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu (31.03-03.04). Na swoim targowym stoisku HELLA zaprezentuje pełną gamę produktów z asortymentu wyposażenia warsztatowego. Uczestnicy będą mogli z bliska zapoznać się z testerem diagnostycznym, stacjami do serwisowania klimatyzacji, czy z takimi urządzeniami  jak CSC-Tool – profesjonalnym urządzeniem do kalibracji kamer i radarów, TPM-Tool – urządzeniem do sprawdzania ciśnienia w oponach, SLD-Tool – urządzeniem do wykrywania nieszczelności. Dla fachowców branży motoryzacyjnej na miejscu do dyspozycji znajdować będą się specjaliści HELLA Gutmann Solution. Dla zwiedzających HELLA przygotowała również specjalne promocje dotyczące wyposażenia warsztatowego.

 

Dowiedz się więcej

Szkolenia HELLA upoważniające do obsługi układów klimatyzacji
Szkolenia HELLA upoważniające do obsługi układów klimatyzacji

HELLA Polska proponuje szkolenia pracowników warsztatów samochodowych) z zakresu układów klimatyzacji, wraz z wydaniem zaświadczenia o odbytym szkoleniu zgodnie z Ustawą z dnia 15 maja 2015 r.(Dz. U. poz. 881). Szkolenie trwa około 6 godzin i składa się z wykładu i zajęć praktycznych. Koszt: 280 zł netto. Szkolenia mogą być prowadzone w lokalizacjach wskazanych przez […]

Nowe rozwiązania HELLA dla samochodów segmentu Premium
Nowe rozwiązania HELLA dla samochodów segmentu Premium

Producenci samochodów klasy premium wykorzystali w swoich nowych modelach rozwiązania dostarczone przez firmę HELLA. Innowacyjne oświetlenie posiada m.in. nowe Audi A4 i BMW serii 3. Z okazji 40-lecia BMW serii 3, HELLA opracowała dla najnowszej odsłony tego modelu oświetlenie zewnętrzne i wewnętrzne. Prócz możliwości wyboru jednego z trzech rodzajów reflektorów przednich (halogenowe z charakterystycznymi „Angel […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!