Rusza nowa kampania marketingowa sieci warsztatów

, 15 marca 2016, 10:24

Rozpoczyna się pierwsza, ogólnopolska kampania reklamowa sieci warsztatów niezależnych O.K. Serwis skierowana do kierowców. Działania reklamowe obejmą prasę i internet i będą trwały do końca roku.

Kampania sprzedażowa będzie realizowana za pośrednictwem ogólnopolskich mediów motoryzacyjnych (magazyny Motor i Auto Moto), a sprzedażowa za pośrednictwem tygodników telewizyjnych (Tele Tydzień i To&Owo). Dodatkowo, obydwie kampanie będą docierać do odbiorców za pośrednictwem portalu interia.pl oraz poprzez Google Adwords.

– „Jesteśmy jedyną (poza Bosch Service) siecią niezależnych warsztatów samochodowych, która zdecydowała się wyjść z reklamą poza zamknięty świat mediów branżowych. To kolejny raz, gdy sieć warsztatów godnych zaufania O.K. Serwis wychodzi poza tradycyjne formy promocji i jest w stanie zaoferować członkom sieci dodatkową wartość. Chcemy dotrzeć do właścicieli aut z przekazem, że warsztaty należące do sieci O.K. Serwis to podmioty godne zaufania, poziomem obsługi nie odbiegające od znanych kierowcom autoryzowanych stacji obsługi." – mówi Renata Gostyńska, Brand Manager odpowiedzialna za rozwój marki O.K. Serwis.

Partnerami w pierwszej części kampanii zostały firmy CASTROL i MANN FILTER. Klienci warsztatów O.K. Serwis w okresie od 15 marca do 31 maja przy zakupie wybranych produktów partnerów mogą liczyć na gratisową usługę ich wymiany.

Idea kreatywna kampanii wizerunkowej wprost nawiązuje do głównego hasła reklamowego „O.K. Serwis – warsztaty godne zaufania” i przedstawia klientów sieci, którzy są zadowoleni z poziomu oferowanych usług oraz produktów partnerów. W kampanii sprzedażowej prezentowane będą produkty partnerów. Obydwie kampanie będą odwoływać się do wyszukiwarki warsztatów dostępnej na stronie www.okserwis.pl i będą zachęcać do odwiedzenia najbliższego warsztatu.

Dowiedz się więcej

Nowe referencje w asortymencie Inter-Team
Nowe referencje w asortymencie Inter-Team

Firma Inter-Team stale poszerza asortyment produktów. W nadchodzących miesiącach asortyment Inter-Team zwiększy się o setki produktów kilku marek. Nowe referencje w Inter-Team: Corteco to dostawca specjalizujący się w częściach zamiennych do samochodów w zakresie uszczelnień i systemów kontroli i tłumienia wibracji. W ofercie Inter-Team zdecydowanie zwiększy się dostępność produktów w kategoriach: guma/metal, uszczelnienie, koła pasowe […]

Szkolenia z obsługi klimatyzacji (na nowych zasadach) w Inter Team
Szkolenia z obsługi klimatyzacji (na nowych zasadach) w Inter Team

Firma Inter-Team uzyskała uprawnienia do wydawania zaświadczeń wymaganych w związku z wejściem w życie nowej ustawy dotyczącej obsługi urządzeń klimatyzacyjnych. Od początku tego roku instalacja, konserwacja i serwisowanie urządzeń klimatyzacyjnych zawierających fluorowane gazy cieplarniane są możliwe tylko i wyłącznie po odbyciu specjalistycznego szkolenia. Firma Inter-Team Sp. z o.o. przeszła już audyt Urzędu Dozoru Technicznego i […]

Co jest największym wyzwaniem dla warsztatów? Oferta szkoleń.
Co jest największym wyzwaniem dla warsztatów? Oferta szkoleń.

Zdaniem trenerów Akademii Technicznej Inter-Team największym wyzwaniem dla większości mechaników samochodowych jest trafna diagnostyka usterek związanych z szeroko rozumianą „elektryką” samochodu. Dlatego tak dużym zainteresowaniem w minionym roku cieszyło się szkolenie „Badanie elementów instalacji samochodowej za pomocą multimetru i oscyloskopu”. Co czwarte ze szkoleń prowadzonych przez wyspecjalizowaną komórkę Inter-Team dotyczyło tego właśnie zagadnienia. „Elektryka” ma […]

Inter-Team jest już w Zielonej Górze
Inter-Team jest już w Zielonej Górze

W Zielonej Górze zaczął funkcjonować kolejny oddział firmy Inter-Team. To już 64. placówka dystrybutora w Polsce. Oddział w Zielonej Górze to już trzecia placówka Inter-Team w województwie lubuskim. Mieści się przy ul. Dekoracyjnej 3b, w bliskiej odległości od Trasy Północnej i zaledwie 8 minut drogi od centrum miasta. Posiada dwupoziomowy magazyn zajmujący powierzchnię 1200 metrów […]

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 15 marca 2016, 13:54 0 0

Chyba pierwszy był Q-Service w reklamie ale mogę się mylić

Odpowiedz

Matrea, 17 marca 2016, 9:15 0 0

Sieć EuroWarsztat reklamowała się w TV, czasopismach niebranżowych i aplikacjach mobilnych skierowanych do Klienta ostatecznego :) .

Odpowiedz