Rozszerzenie oferty zestawów K4P i rozruszników ReStart Valeo

, 14 marca 2016, 11:27

Oferta Valeo rozwinęła się o nowe referencje sprzęgieł, w tym zestawów K4P. Kolejne nowe referencje znalazły się również na liście alternatorów i rozruszników.

Oferta sprzęgieł została poszerzona o 57 nowych referencji. Ponad połowę z nich stanowią zestawy K4P z wysprzęglikiem CSC. Jest to odpowiedź na rosnące zainteresowanie przygotowanym już przez producenta kompletem elementów potrzebnych do wymiany sprzęgła.

Lista nowych referencji zestawów K4P została przygotowana w oparciu o najpopularniejsze modele, w tym: Chevrolet Captiva, Ford Galaxy i Mondeo, Opel Astra, Omega i Vectra, Renault Laguna i Scenic, Volkswagen Golf oraz Volvo S70, S80, V40 i V70.

Pojawiły się również trzy nowe referencje kół dwumasowych przeznaczonych do: Renault Megane III z silnikiem 1.9 dCi 05/09>, Renault Laguna II 1.9 dCi 01/05> oraz Volkswagen T5 2.5 TDI 04/03-11/09.

Jednocześnie obniżono ceny koła zamachowego do Opla Zafiry 1.7 CDTI 01/08-07/08 oraz Volkswagena Golfa 2.0 TDI 10/08-11/09.

Z kolei gama alternatorów z kaucją objęła wybrane modele Forda: Fiesta, Galaxy, Tourneo Connect i Transita. Kolejne dwie nowości to rozruszniki ReStart przeznaczone do Forda Fiesty i Fusion oraz Volvo S60, S80, V60 i V70.

Zobacz listę nowych referencji Valeo

Dowiedz się więcej

Valeo z nowymi elementami układu hamulcowego
Valeo z nowymi elementami układu hamulcowego

Sprawny układ hamulcowy jest jednym z filarów zapewnienia bezpieczeństwa na drodze. Firma Valeo rozszerza właśnie dostępność jego podstawowych elementów jak klocki, tarcze i szczęki. Oferta klocków hamulcowych premium zyskała 4 nowe referencje do: BMW serii 5 (E60) -10>, Mazdy 3 -09/13>, Opla Corsy D -07> oraz Toyoty Auris i Corolli -13>. O kolejnych 20 referencji […]

Valeo Service nagrodzone przez GroupAuto International
Valeo Service nagrodzone przez GroupAuto International

Valeo zostało wyróżnione przez międzynarodową grupę zakupową GroupAuto International w czasie Spotkania Dostawców GroupAuto, które odbyło się w październiku w Monako. Nagroda dla francuskiego producenta została przyznana w kategorii Logistyka i była wynikiem celującej oceny uzyskanej w dwóch kryteriach: dostępności części oraz planowych i terminowych dostaw. Specjaliści Valeo pracujący dla niezależnego aftermarketu motoryzacyjnego wykazali się […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!