Nowe Wiadomości Inter Cars

, 8 marca 2016, 14:05

Inter Cars wydał już marcowy numer Wiadomości. Jest on poświęcony najważniejszym informacjom z branży motoryzacyjnej. W publikacji znalazły się aktualne wieści dotyczące runku warsztatowego, porady dla mechaników i prowadzących serwisy samochodowe, a także nowości z oferty spółki.

W wydaniu nie zabrakło również obszernego materiału, poświęconego najważniejszej promocji Inter Cars, czyli Gali Mistrzów Warsztatu. Zainteresowani znajdą tam informacje na temat zasad konkursu, przewidzianych nagród, a także przewodnik „krok po kroku”, który ułatwi rejestrację do udziału w akcji.

E-wydanie jest dostępne poniżej

Wiadomości można otrzymać w filiach Inter Cars na terenie całego kraju. Do wielu klientów przesyłane są one bezpośrednio pocztą. Każdy ma też możliwość przeczytać je w wersji elektronicznej.

Dowiedz się więcej

Są już nowe Wiadomości IC
Są już nowe Wiadomości IC

Inter Cars wydał najnowszy numer Wiadomości IC. Tematem przewodnim publikacji są nowoczesne rozwiązania dla warsztatów. Inter Cars oferuje właścicielom serwisów rozwiązania biznesowe, które są pomocne w rozwinięciu przedsiębiorstwa. Najciekawsze opisano w lipcowym wydaniu Wiadomości IC. W numerze znajdziemy artykuły poświęcone m.in. IC Katalogowi Online, a także programom eSOWA, CBR BIO oraz Master Mechanik. Nie brakuje […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!