Nowy katalog Dayco na 2016 r.

, 4 marca 2016, 13:15

Firma Dayco, dostawca komponentów do silników i układów napędowych dla przemysłu motoryzacyjnego oraz branży posprzedażnej, takich jak systemy i akcesoria napędu głównego do samochodów, pojazdów ciężarowych i przemysłowych, ogłosiła dzisiaj, że jest już dostępny Katalog produktów do pojazdów przemysłowych na rok 2016 przeznaczony na europejski rynek posprzedażny.

Ten nowy katalog stanowi naturalną ewolucję gamy produktów Dayco, która – dzięki ponad 700 kodom i 350.000 zastosowań – gwarantuje ponad 97 procent pokrycia dla aktualnie użytkowanych europejskich pojazdów.

 

Wśród licznych nowości, jakie można znaleźć w tym zawierającym aż 1.300 stron katalogu, znalazło się więcej zarówno zastosowań, jak i kodów, ze szczególnym uwzględnieniem zestawów pasów Poly-V (KPV) i napinaczy (APV).


Najważniejszą aktualizacją w nowym katalogu jest dodanie produktów dla ważnych marek rosyjskich, takich jak Kamaz, Gaz, Kavz i Nefaz, w celu zaspokojenia stale rosnącego zapotrzebowania na części zamienne do pojazdów z Europy Wschodniej. 

Produkty do ponad 90 procent kodów w całej gamie wykonywane są w fabrykach Dayco w San Bernardo, Ivrei (prowincja Turyn), Włochy, w przypadku komponentów metalowych, a także w Chieti, Włochy, w przypadku komponentów gumowych, które spełniają wysokiej jakości standardy wymagane przez producenta.

 

Katalog firmy Dayco dostępny jest zarówno w wersji drukowanej, jak i w formie cyfrowej, a można go przeglądać również dzięki dedykowanym aplikacjom na smartfony i tablety z oprogramowaniem Apple, Android i Windows.

 

Katalog online, do którego można wejść poprzez stronę daycogarage.com, umożliwia użytkownikom łatwiejszą identyfikację produktu, przeglądanie instrukcji w celu dopasowania konkretnej części do danego silnika, a także pozwala na dostęp do dodatkowych informacji diagnostycznych dotyczących przeglądów i wymiany zasadniczych komponentów silników. Użytkownicy mogą odnaleźć części zamienne, wprowadzając model samochodu i typ silnika lub wprowadzając bezpośrednio kod produktu Dayco.

 

„Dzięki formatowi drukowanemu, dostępnemu na stronie internetowej i za pośrednictwem aplikacji nasi klienci wciąż mogą przeglądać katalog firmy Dayco na różnych nośnikach”, powiedział Diego Grigoletto, Dayco Aftermarket Sales Director w Europie. „W ten sposób wszyscy nasi klienci mają do dyspozycji łatwy w obsłudze i w zrozumieniu katalog pełen niezbędnychdanych”.

Dowiedz się więcej

Nowe referencje Dayco w Auto Partner SA
Nowe referencje Dayco w Auto Partner SA

W ofercie Auto Partner SA pojawiły się paski wielorowkowe firmy Dayco. Obecnie w ofercie firmy Auto Partner SA  znajduje się około 400 najbardziej popularnych referencji pasków wieloklinowych Dayco. Oferta ta budowana jest głównie na bazie samochodów osobowych i dostawczych. Najwyższe standardy produkcji oraz najlepszej jakości materiały, wykorzystywane przez Dayco mają zapewniać wytrzymałość, niezawodność i długotrwałość […]

Nowe produkty firmy Dayco w Auto Partner SA
Nowe produkty firmy Dayco w Auto Partner SA

W ofercie Auto Partner SA pojawiły się rolki napinaczy oraz napinacze firmy Dayco. W magazynie firmy Auto Partner w chwili obecnej znajduje się około 100 popularnych referencji rolek napinaczy oraz napinaczy Dayco, dostępnych w konkurencyjnych cenach. Oferta budowana jest głównie na bazie samochodów Fiat/Iveco oraz Citroen, Peugeot i Renault. Asortyment będzie sukcesywnie rozbudowywany.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!