PZL Sędziszów pokazał jak produkuje filtry

, 2 marca 2016, 14:05

Polski producent filtrów – PZL Sędziszów S.A. udostępnił wnętrza swojego zakładu, organizując dzień otwarty dla mediów.

Ideą Dnia Otwartych Drzwi było przybliżenie zakładu PZL Sędziszów „od wewnątrz”, czyli zaprezentowanie poszczególnych procesów tworzenia wyrobów. W pierwszej części spotkania, której gospodarzami byli przedstawiciele Zarządu PZL Sędziszów S.A. (Adam Sikorski, Grzegorz Tomasik i Bogusław Satława), dziennikarze poznali szerokie spektrum działalności firmy oraz jej sukcesy od momentu prywatyzacji.

PZL Sędziszów pokazał jak produkuje filtry

Następnie zwiedzali wybrane działy fabryki (m.in. dział produkcji specjalnej), poznawali procesy wytwarzania różnego rodzaju filtrów i stosowane technologie. Można było także prześledzić testy, jakie odbywają się na filtrach w laboratorium. Zorganizowano także spotkania z konstruktorami i technologami.

Dla utrwalenia przyswojonych informacji, uczestnicy spotkania rozwiązali specjalny quiz wiedzy na temat filtracji. Mogli także zmierzyć się w konkurencji samodzielnego składania filtra w jak najkrótszym czasie.

Dowiedz się więcej

Nowości w ofercie PZL Sędziszów
Nowości w ofercie PZL Sędziszów

Firma PZL Sędziszów rozbudowała ofertę o nowe filtry paliwa i powietrza oraz wkład do filtra oleju. Nowości są dedykowane samochodom osobowym. PZL Sędziszów zaprasza do kontaktu ze swoimi dystrybutorami na terenie całego kraju lub z Biurem Obsługi Klienta, które odpowie na wszelkie pytania. Poniżej wykaz oraz zastosowanie nowych filtrów:

-20% – wiosenna promocja nowych filtrów
-20% – wiosenna promocja nowych filtrów

W ofercie PZL Sędziszów pojawiły się nowe referencje filtrów. Przez pierwszy miesiąc będą dostępne w specjalnej cenie, niższej o 20% niż bazowa. Nowości to filtry kabinowe i filtry powietrza do samochodów osobowych. Szczegóły na poniższych grafikach: 

PZL Sędziszów magazynuje w Pilznie
PZL Sędziszów magazynuje w Pilznie

Spółka PZL Sędziszów ulokowała swoje wyroby w Podkarpackim Parku Logistycznym OMEGA Pilzno Sp. z o.o. Wobec rosnącej sprzedaży filtrów w kraju i za granicą, a tym samym wzrastających potrzeb produkcyjnych, PZL Sędziszów nawiązał współpracę z firmą z branży TSL – OMEGA Pilzno. Dzięki temu Spółka może korzystać z nowoczesnych magazynów krótko- i długoterminowych, a także […]

Powody, dla których trzeba stosować filtry
Powody, dla których trzeba stosować filtry

O ile pierwsze pojazdy i maszyny, których źródłem napędu jest silnik spalinowy były wyposażone w najprostsze filtry oleju (dopiero później dodano filtry powietrza i paliwa), to współczesne pojazdy z uwagi na wymagania techniczne, zaostrzone przepisy ochrony środowiska, a także zapotrzebowania klientów na rozwiązania dotyczące komfortu, posiadają kompleksowe rozwiązania systemów filtracyjnych. Obecnie w samochodzie osobowym można […]

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 3 marca 2016, 19:08 0 0

na tej marce można polegać.

Odpowiedz

markus, 9 maja 2016, 14:50 0 0

A czy ujrzymy filtry Sędziszowa w TecDocu?

Odpowiedz