Spotkania sieci serwisowych Inter Cars

, 2 marca 2016, 11:16

W pięciu regionach odbędą się w najbliższym czasie spotkania z przedstawicielami warsztatów, zrzeszonych w sieciach serwisowych Inter Cars.

Cykliczne spotkania dla przedstawicieli sieci serwisowych Inter Cars mają na celu budowanie wzajemnych, pozytywnych relacji na gruncie zawodowym, jak i prywatnym. Odbywają się w najlepszych, ekskluzywnych hotelach. Dzięki temu goście mają okazję obcować z krajobrazami oraz różnorodną kuchnią. Wieczorami czekają na nich występy znanych, polskich kabaretów, a także zabawy taneczne.

Oprócz rozrywki, pomyślano też o rozwoju. Dlatego też ważnym punktem weekendowego pobytu są konferencje poświęcone standardom obsługi klienta oraz budowaniu trwałych relacji i przewagi konkurencyjnej. Ponadto, warsztatom przedstawiane są korzyści płynące z uczestnictwa w sieciach własnych Inter Cars. Zaproszeni eksperci rynku motoryzacyjnego omawiają przyszłość niezależnych warsztatów z perspektywy zmieniającego się rynku i oczekiwań. Daje to uczestnikom konferencji możliwość wymiany doświadczeń i poglądów.

W najbliższym czasie spotkania odbędą się w 5 regionach:

  • region północno – wschodni – 2-3.04, Hotel Narvil, Serock. Gwiazda wieczoru: Kabaret Nowaki
  • region centralny – 16-17.04, Hotel Ossa, Rawa Mazowiecka. Gwiazda wieczoru: Kabaret Chatelet
  • region wschodni – 23-24.04, Hotel Belvedere, Zakopane. Gwiazda wieczoru: Kabaret Jurki
  • region południowy – 4-5.06, Hotel Belvedere, Zakopane. Gwiazda wieczoru: Kabaret Chatelet
  • region północny – 10-12.06, (miejsce zostanie podane w najbliższym czasie). Gwiazda wieczoru: Kabaret Jurki.

Dowiedz się więcej

Osiem nowych filii Inter Cars – sprawdź gdzie?
Osiem nowych filii Inter Cars – sprawdź gdzie?

Filie Inter Cars są już dostępne w blisko 200 lokalizacjach na terenie całego kraju. W ostatnich miesiącach sieć powiększyła się o 8 punktów. Dwie filie w Łodzi Tylko w ciągu pierwszych dwóch miesięcy tego roku w Polsce przybyło 8 nowych filii Inter Cars. 7 stycznia jedna z nich została otwarta w Łodzi.  Znajduje się przy […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Lobotomia, 7 marca 2016, 10:59 0 0

A podobno w zeszłym roku straty były w IC...

Odpowiedz