III edycja AP EXPERT w Auto Partner SA

, 24 lutego 2016, 23:25

Po niewątpliwym sukcesie dwóch poprzednich edycji, 1 marca rusza trzecia już odsłona długoterminowej, prestiżowej promocji AP EXPERT 2016 organizowanej przez Auto Partner SA, przy wsparciu trzech partnerów tytularnych: Bosch, Castrol i ZF (SACHS + LEMFÖRDER) oraz szerokiej rzeszy partnerów głównych i technicznych.

Promocja skierowana jest do klientów warsztatowych Auto Partner, a jej celem jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych mechaników w Polsce oraz promocja dobrych praktyk stosowanych w tej grupie zawodowej.

Podobnie jak w poprzednich latach, akcja składa się z dwóch etapów. Etapem pierwszym są Eliminacje, trwające od 1 marca do 31 sierpnia 2016 roku, w trakcie których klienci zdobywają punkty za zakupy specjalnie premiowanych towarów partnerów akcji, a także rozwiązując comiesięczne testy wiedzy on-line z zakresu mechaniki i elektromechaniki samochodowej. Klienci będą mieli dostęp do dedykowanej platformy www.apexpert.pl, gdzie na bieżąco będą mogli śledzić swoje wyniki. Drugim etapem jest Wielki Finał połączony z wyjątkowym eventem motoryzacyjnym, na który zostanie zaproszonych 125 klientów, którzy zdobyli największą ilość punktów w Eliminacjach.

Wszyscy uczestnicy Wielkiego Finału przystąpią do testu z wiedzy teoretycznej, na podstawie którego wyłoniona zostanie pierwsza 10-tka, awansująca tym samym do części praktycznej Finału. Już od tego momentu wszyscy uczestnicy Finału Praktycznego będą mogli czuć się zwycięzcami, gdyż dla każdego z miejsc od 2 do 10 przewidziane są cenne nagrody w postaci wysokiej klasy wyposażenia warsztatowego. Jednak tą najważniejszą i najbardziej pożądaną nagrodą za pierwsze miejsce, obok prestiżowego tytułu „Wybitny Wśród Ekspertów”, będzie samochód osobowy Audi A4 Limousine z 2016 roku! Jest o co walczyć, ponieważ łączna wartość puli nagród przewidzianych w tegorocznej edycji AP EXPERT 2016 to ponad 400 000 zł!

Jednakże to nie wszystko, gdyż zaproszenie na Wielki Finał, który odbędzie się w dniach od 16 do 18 września 2016 roku jest już nagrodą samą w sobie, o czym przekonali się uczestnicy poprzednich edycji. W tym roku organizator zaprasza swoich klientów do Kielc, na jeden z najsłynniejszych torów wyścigowych w Polsce, co niewątpliwie podkręci motoryzacyjną atmosferę i zapewni mnóstwo emocji, a to za sprawą ponad 6000 koni mechanicznych w jednym miejscu! Wśród samochodowych gwiazd będzie można zobaczyć m.in. Ferrari 458 Italia, Porsche 911, Mercedes AMG CLS, Mitsubishi Lancer EVO IX, Subaru Impreza STi, Hummer H2 oraz wiele, wiele innych. Dodatkowo, dla klientów przewidziane są liczne, zapierające dech w piersiach atrakcje terenowe, a po dniu pełnym wrażeń – Wielka Gala, w trakcie której ogłoszeni zostaną zwycięzcy Wielkiego Finału AP EXPERT 2016. W tym roku Galę poprowadzi związany z motoryzacją dziennikarz, konferansjer i artysta estradowy – Ireneusz Bieleninik. Wieczór uświetni występ znanego, polskiego zespołu Sumptuastic, a o dobry nastrój zadba sam Jerzy Kryszak!

Promocja AP EXPERT, po sukcesach z poprzednich lat, niewątpliwie rośnie w siłę. Z roku na rok cieszy się większą popularnością i przyciąga coraz więcej uczestników. Na tak ogromne zainteresowanie organizator nie pozostaje obojętny i nieustannie zwiększa nie tylko swoje zaangażowanie w całe przedsięwzięcie, ale również budżet, dlatego w trzeciej edycji czas trwania promocji został wydłużony do sześciu miesięcy (w pierwszej edycji były to 4, a w drugiej – 5 miesięcy), zwiększona została wartość puli nagród – do ponad 400 000 zł, wzrosła liczba uczestników Wielkiego Finału (125 finalistów, w porównaniu do 100 w poprzednich latach), a także czas jego trwania – w tym roku to aż trzy dni niezapomnianych, motoryzacyjnych wrażeń!
 

Dowiedz się więcej

AP Expert 2015 już za nami – relacja z finału
AP Expert 2015 już za nami – relacja z finału

AP Expert to akcja promocyjna firmy Auto Partner SA, połączona z konkursem wiedzowym oraz praktycznym dla klientów. W tym roku łączna pula nagród wyniosła ponad 300 000 zł, a zwycięzca odjechał nowym Volkswagenem Passatem. Półfinał oraz finał AP Expert odbył się w hotelu Ossa Congress & Spa w Rawie Mazowieckiej. W zmaganiach wzięło udział łącznie […]

AP Expert 2016 wystartował
AP Expert 2016 wystartował

Ruszyła trzecia edycja prestiżowej, długookresowej akcji promocyjnej AP EXPERT 2016. Celem promocji jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych mechaników w Polsce oraz promocja dobrych praktyk stosowanych w tej grupie zawodowej. Pula nagród w AP EXPERT 2016 to ponad 400 000 zł, a zwycięzca otrzyma samochód osobowy Audi A4 Limousine 2016 oraz tytuł „Wybitny Wśród Ekspertów”. Pozostałe […]

Auto Partner SA sponsoruje zespół TVN Turbo
Auto Partner SA sponsoruje zespół TVN Turbo

Auto Partner SA rozpoczął współpracę w zakresie sponsoringu z rajdowym zespołem TVN Turbo, do którego należą: kierowca – Dagmara Kowalczyk, na co dzień dziennikarka TVN i TVN Turbo oraz pilot – Roman Popławski, nawigator i mechanik. Do sukcesów zespołu zaliczyć można między innymi udział w jednym z najtrudniejszych rajdów przeprawowych na świecie – Rainforest Challenge, […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

KimonS, 25 lutego 2016, 9:51 0 0

Gruba fura, widać że dostali Castrola ;)

Odpowiedz

Norbert, 26 lutego 2016, 16:26 0 0

Oby zachowali poziom z poprzednich lat to będzie git

Odpowiedz

ap64, 29 lutego 2016, 21:49 0 0

Profi patrners spisują się na medal ☺

Odpowiedz

IJJ_wałbrzych, 21 kwietnia 2016, 10:36 0 0

Oj agresywnie działa AP. Ale to dobrze dla całego rynku.

Odpowiedz