ZF Services [pro]Tech – nowa koncepcja wsparcia warsztatów

, 23 lutego 2016, 16:33

ZF wprowadzi wkrótce nowy koncept warsztatów partnerskich ZF Services [pro]Tech, który zastąpi dotychczasowy – Original SACHS Service (OSS). Działa on już w Niemczech, gdzie został dobrze przyjęty. [pro]Tech zostanie przedstawiony uczestnikom SACHS Roadshow 2016.

ZF Services [pro]Tech działa już w Niemczech i – jak przekonuje Monika Chomicka z ZF – dobrze się tam sprawdza. W Polsce ma pojawić się w czwartym kwartale 2016 roku. Będą mogły przystąpić do niego wszystkie serwisy, także zrzeszone w sieciach warsztatowych.

[pro]Tech nie ma być siecią warsztatów pod wspólnym szyldem, jak u niektórych dystrybutorów i producentów, a wsparciem technicznym, ZF chce być bardziej otwarty na warsztaty. Dla warsztatów przygotowany będzie portal [pro]Tech, w którym znajdą wsparcie techniczne.

Grzegorz Fedorowicz z ZF powiedział, że korzystaniem z ZF Services [pro]Tech zainteresowane są na przykład sieci oponiarskie, które chcą rozszerzyć zakres swojej działalności o naprawy zawieszenia i będą mogły wykorzystać wiedzę dostarczaną przez ZF. [pro]Tech to także szkolenia i instrukcje montażowe.

Uczestnicy SACHS Roadshow 2016 jako pierwsi będą mogli porozmawiać z przedstawicielami ZF i dowiedzieć się więcej na temat ZF Services [pro]Tech.
 

Dowiedz się więcej

Miliardowy zacisk hamulcowy typu colette od ZF TRW
Miliardowy zacisk hamulcowy typu colette od ZF TRW

Dywizja aktywnych i pasywnych systemów bezpieczeństwa ZF TRW świętuje właśnie wyjątkowe wydarzenie w historii firmy, tj. wyprodukowanie miliardowego zacisku hamulcowego Colette . „Odnieśliśmy nadzwyczajny sukces w zakresie wytwarzania elementów układów hamulcowych, ponieważ produkcja zacisków hamulcowych typu Colette właśnie osiągnęła wartość jednego miliarda. Wcześniej żaden inny projekt dotyczący tarczowych układów hamulcowych nie spotkał się z tak […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!