Bogatszy katalog amortyzatorów Delphi 2005

, 27 lipca 2005, 0:00

Firma Delphi uzupełniła edycję 2005 swojego katalogu części przeznaczonych na rynek wtórny o 290 nowych referencji w zakresie amortyzatorów i przystosowała asortyment oferowanych wyrobów do potrzeb odbiorców europejskich dodając opcjonalne zestawy ochronne do 77 pozycji i komplety montażowe do 146 pozycji. Po tych uzupełnieniach asortyment amortyzatorów Delphi pokrywa 97% całego europejskiego parku samochodowego i stanowi obecnie jedną z najobszerniejszych ofert dla rynku części zamiennych.

 ]1P[
Amortyzatory Delphi dzielą się na dwie kategorie – konstrukcje dwururowe serii De Carbon Comfort i jednorurowe serii De Carbon Performance. Ta druga konstrukcja, w której zastosowano unikalny zawór jednoklapkowy zapewnia niezrównany komfort, bezpieczeństwo i stabilność jazdy. Aby odbiorca mógł szybko znaleźć właściwą część, w nowym katalogu wprowadzono kilka udoskonaleń. Pojazdy uszeregowano alfabetycznie według marek, a w ramach marki w porządku liczbowym według modelu i pojemności silnika. W kolumnach na stronie podano odniesienie do odpowiednich numerów katalogowych amortyzatorów dwururowych i jednorurowych na przód i tył samochodu. Aby ułatwić odbiorcom promocję swoich wyrobów, Delphi dostarcza dodatkowo pełny pakiet informacyjny obejmujący broszury, plakaty, prezentacje i filmy wideo.

Firma Delphi od ponad 40 lat produkuje amortyzatory na rynek części zamiennych. W Europie ma dwa główne zakłady produkcji amortyzatorów – w Polsce (Krosno) i Hiszpanii. W Portugalii natomiast Delphi produkuje cieszące się coraz większą popularnością komplety montażowe dla odbiorców z całego regionu.

Ciągle poszukując sposobów podwyższenia ogólnych osiągów pojazdu, zwiększenia bezpieczeństwa, komfortu i niezawodności, firma Delphi opracowała pneumatyczne moduły zawieszenia oraz zaawansowany technologicznie, półaktywny system zawieszenia o nazwie Magneride. Dwaj czołowi europejscy producenci samochodów zdecydowali się wykorzystać technologię Magneride w swoich przyszłych konstrukcjach przeznaczonych na rynek krajowy, mających na celu poprawę charakterystyk jezdnych i manewrowości pojazdów. Chociaż Delphi nie zdradza jeszcze, o których producentów chodzi, współpraca z nimi w tym zakresie ma pierwszorzędne znaczenie dla obecności Delphi w Europie, a także jest przekonującym dowodem zapotrzebowania na tę technologię.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!