Oferta na gorąco – klimatyzacja w Focie

, 27 lipca 2005, 0:00

Jeszcze kilka lat temu klimatyzacja stanowiła element wyposażenia samochodów klasy wyższej, rzadko spotykany w pojazdach niższych klas. Dziś staje się standardem. Warsztat, który chce oferować swym klientom kompleksowy zestaw usług, powinien więc dysponować przynajmniej podstawowym zestawem sprzętu służącego do serwisu układów klimatyzacji. Firma Fota wyszła naprzeciw tym potrzebom i oczekiwaniom zarówno rynku jak i swoich partnerów.

Od lipca 2005 Fota oferuje kompletny program części do klimatyzacji – 600 podzespołów i elementów.
Oddziały w całej Polsce rozpoczęły sprzedaż części zamiennych do klimatyzacji samochodów osobowych, w tym również do marek ekskluzywnych, a także do samochodów ciężarowych i dostawczych. W ofercie znajdują się też elementy i podzespoły do autokarów, autobusów, busów. Są to części zamienne z grupy CTR.


Na całość oferty składają się: sprężarki i części do nich, parowniki, skraplacze, zawory rozprężne, presostaty, węże, końcówki, osuszacze, filtry, uszczelki, oringi, czujniki, koła pasowe sprężarek, cewki, łożyska, zaworki, kapturki, termostaty.


W ofercie Foty znajdują się także urządzenia diagnostyczne, takie jak np. detektory wycieków i termometry. Ułatwiają one prowadzenie prac diagnostycznych i serwis układów klimatyzacji. Ofertę wzbogacają urządzenia do napełniania klimatyzacji oraz do diagnostyki części hydraulicznej i elektronicznej układów klimatyzacji.


Fota oferuje również zestawy profesjonalnych narzędzi serwisowych do klimatyzacji, m.in.: prasy, nożyce, ściągacze, zestawy do montażu i demontażu elementów układu klimatyzacji, manometry, szczypce – wszystko to, co jest niezbędne przy kompleksowej obsłudze warsztatowej.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!