Dex i Protechnic w firmie FHU Górecki

, 27 lipca 2005, 0:00

Firma Górecki z Żor poszerzyła swoją ofertę o klocki hamulcowe firmy Dex oraz tarcze hamulcowe firmy Protechnic.
Dex – klocki hamulcowe bezazbestowe włoskiej produkcji. Zostały wykonane w najnowszych technologiach opracowanych przez renomowane laboratoria specjalizujące się w badaniu i projektowaniu układów hamulcowych. Oferta marki Dex zawiera ponad 500 pozycji katalogowych i jest systematycznie powiększana.


Protechnic – Producent tarcz sprzedawanych pod marką Protechnic zapewnia o najwyższej jakości oferowanych wyrobów w bardzo korzystnej cenie. Obecnie oferta Protechnika obejmuje 500 pozycji katalogowych, o które systematycznie jest powiększany magazyn FHU Górecki.

F.H.U. Górecki
Żory ul. Wodzisławska 191
tel.: (032) 43-58-444, 47-51-090
poczta@gorecki-zory.pl
www.gorecki-zory.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 6 sierpnia 2009, 0:00 0 0

Firma ProTechnik to bym sie za bardzo nie cieszył cała oferta ProTechnika to chińszczyzna zapakowana w ładne pudełko wiem bo pracowałem w firmie która wypuszcza ProTechnika

Odpowiedz

Anonim, 17 sierpnia 2009, 0:00 0 0

trochę nie rozumiem w ludziach nie chęć do tej chińszczyzny?? przecież Korea, Japonia kiedyś też produkowany nie wiele warte części ale wszystko zmieniło się tak samo będzie z chińszczyzną która coraz bardziej poprawia się na codzień mam styczność z produkcja chińską i coraz bardziej widać różnice co było, a jest teraz. z elektroniką jeszcze mają trochę problemy ale też już coraz lepsza jest, ogólnie co jest nie skomplikowane to nie widać różnicy między tym co produkowane jest w europie a tym co u nich np. przegiby, filtry (notabene mann też już produkuje w chinach filtry, ale cena taka sama jak w europie).

Odpowiedz