Zmiana numerów katalogowych olejów silnikowych LIQUI MOLY

, 3 lutego 2016, 13:18

Kolejne oleje silnikowe LIQUI MOLY otrzymały nowe numery katalogowe na opakowaniach detalicznych. Przy tej okazji dodano do nich dwuwarstwowe etykiety.

Zmiana kodów wiąże się z usystematyzowaniem oferty LIQUI MOLY Polska. Nowe opakowania wprowadzane będą na rynek sukcesywnie, dlatego też przez ten czas obowiązywać będzie w zamówieniach podwójna numeracja.

Rewers etykiety na opakowaniu otrzymał formę dwuwarstwowej „książeczki”, w której zamieszczono szczegółowe informacje dotyczące stosowania danego oleju. Opisy dostępne są w 19 językach, w tym oczywiście także i po polsku. To rozwiązanie znane jest już z etykiet części olejów silnikowych Top Tec, które zmieniono w połowie ubiegłego roku.

– „Do tej pory w różnych krajach stosowane były dodatkowe naklejki, w których oryginalny tekst tłumaczony był na dany język. Nowa etykieta, w formie książeczki, jest uniwersalna i obowiązuje na terenie całej Europy. Zawarte na niej informacje eksploatacyjne przydatne są zarówno z punktu widzenia pracownika serwisu czy warsztatu, jak i użytkownika samochodu." – mówi Rafał Kobza, starszy specjalista ds. szkoleń w firmie LIQUI MOLY Polska.

Zobacz szczegółowe zestawienie olejów silnikowych i opakowań, których dotyczy zmiana numeracji

Dowiedz się więcej

Spray do wielu zastosowań w ofercie Liqui Moly
Spray do wielu zastosowań w ofercie Liqui Moly

Liqui Moly poszerza swoją ofertę o wielozadaniowy produkt Multi Spray Plus 7. Multi Spray Plus 7 to wszechstronny środek o równie szerokim zastosowaniu. Jego właściwości pomocne będą podczas wykonywania wielu prac w garażu, ogrodzie, domu czy biurze. Naturalnie przydatny jest również podczas czynności wokół wszelkich typów pojazdów mechanicznych. Skuteczność preparatu została potwierdzona w teście laboratoryjnym […]

Hydraulika w samochodach francuskich
Hydraulika w samochodach francuskich

Wspomaganie układu kierowniczego i hydropneumatycznego w samochodach francuskich wymaga stosowania odpowiedniego oleju. Taki produkt dostępny jest w polskiej ofercie firmy LIQUI MOLY. Według zaleceń grupy PSA (Citroen/Peugeot) w układach hydraulicznych produkowanych przez nią modeli samochodów osobowych powinien być stosowany olej hydrauliczny LDS. Jego odpowiednikiem w ofercie LIQUI MOLY jest „Płyn do układów wspomagania 2500” (nr […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!