Firma z branży nagrodzona Gazelą Biznesu

, 3 lutego 2016, 10:44

Na Gali Pulsu Biznesu w Katowicach 28 stycznia 2016 r. firma AUTO-ELEMENTS została po raz kolejny uhonorowana statuetką Gazeli Biznesu 2015.

Auto-Elements, jako dostawca części nadwozia wszystkich kategorii  na rynku polskim, opiera swój rozwój na stosowaniu najnowszych rozwiązań IT i zaawansowanych baz danych, co umożliwia bezbłędne krosowanie rekordów baz danych z częściami zamiennymi różnych kategorii jakości O, Q, P (oryginałów i części alternatywnych) i jest konieczne w dzisiejszych czasach do efektywnej obsługi napraw ubezpieczeniowych.

Rankingi Coface wydają się wskazywać na dobrą kondycję niezależnych firm branży motoryzacyjnej – na gali Pulsu Biznesu nagrody wręczono także firmom Edpol z Częstochowy i Darma z Cieszyna.

Dowiedz się więcej

Gazela Biznesu po raz kolejny dla Auto-Elements
Gazela Biznesu po raz kolejny dla Auto-Elements

Podczas Gali Pulsu Biznesu w Katowicach, firma Auto-Elements odebrała nagrodę Gazeli Biznesu 2014, przyznawaną najdynamiczniej rozwijającym się firmom według rankingu Coface. Auto-Elements to firma wyspecjalizowana w kompleksowych dostawach części do warsztatów blacharsko-lakierniczych w całym kraju: oferuje zarówno części alternatywne, jak i oryginały, w tym komplet captive parts – oryginalnych części serwisowych potrzebnych do ukończenia naprawy, […]

Nowa witryna internetowa Auto-Elements
Nowa witryna internetowa Auto-Elements

Firma Auto-Elements, multi-dostawca części karoserii, uruchomiła nową witrynę internetową. W serwisie logicznie pogrupowano działy z informacjami o ofercie. Wyszczególniono korzyści płynące ze współpracy oraz zawarto szczegółową wiedzę nt. klasyfikacji części zamiennych GVO i wiele innych informacji. Strona dostępna jest w 5 językach. Nowa strona internetowa została zaprojektowana od podstaw. Zmieniła się kolorystyka i logo firmy, […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!