Jeśli Twoja oferta nazywa się BREMBO…

, 3 lutego 2016, 23:41

Od ponad pięćdziesięciu lat Brembo jest światowym liderem w projektowaniu i produkcji zaawansowanych technologicznie układów hamulcowych.

Współpraca z najważniejszymi producentami samochodów i najbardziej utytułowanymi zespołami wyścigowymi pozwoliła Brembo uzyskać techniczny know-how konieczny do realizowania coraz bardziej innowacyjnych produktów, dostępnych również dla segmentu części zamiennych – aftermarketu.

Konkurencyjność, a równocześnie przekazywanie naszego know-how technicznego, zaczerpniętego z segmentu OE i wyścigów, do segmentu AFTERMARKET, jest wyzwaniem, z którym mierzymy się każdego dnia.

Naszą siłą są relacje, jakie przez lata zbudowaliśmy z naszymi partnerami handlowymi i które umacnialiśmy dzięki oferowaniu usług obsługi sprzedaży, dostarczaniu szczegółowych informacji technicznych oraz zapewnianiu szkoleń technicznych prowadzonych przez naszych szkoleniowców.

Nowym wyzwaniem jest dzisiaj umożliwienie naszym klientom skorzystanie ze wszystkich możliwości biznesowych, dzięki poszerzeniu oferty produktów oraz rozwijaniu innowacyjnych rozwiązań i usprawnień technologicznych, w celu zdobycia tych segmentów rynków, które tradycyjnie były poza rynkiem Aftermarket.

W tym duchu wprowadziliśmy płyn hamulcowy, ofertę tarcz kompozytowych PREMIUM (w tym pływających), nowy system wentylacji filarowej PVT plus – opatentowany przez Brembo – oraz nową gamę tarcz Brembo Xtra.

Jakość naszej oferty dla segmentu Aftermarket zapewniona jest dzięki całkowitej kontroli wszystkich faz produkcji: od badań i rozwoju po obróbkę mechaniczną, od testów na hamowniach podwoziowych i drogach aż po dystrybucję. Wszystkie zakłady Brembo produkujące komponenty pierwszego wyposażenia i części zamiennych posiadają homologacje zgodne z najsurowszymi standardami oraz certyfikaty producentów samochodów. Produkty oferowane przez nas na rynek części zamiennych są wynikiem takiej samej dbałości i uwagi, jaką poświęcamy producentom samochodów i segmentowi wyścigów, ponieważ produkty są projektowane i wykonywane zgodnie ze specyfikacjami technicznymi aplikacji, na których zostaną zainstalowane.

Hamulec jest aktywnym składnikiem bezpieczeństwa: nie ma kompromisów kiedy chodzi o osiągi i jakość.

Artykuł sponsorowany przygotowany przez Brembo

Dowiedz się więcej

Płyn hamulcowy Brembo
Płyn hamulcowy Brembo

Temperatura wytworzona w wyniku tarcia klocka o tarczę może w ekstremalnych sytuacjach przenosić ciepło na cały układ hamulcowy doprowadzając do wrzenia płynu hamulcowego. To z kolei prowadzi do powstawania pęcherzy pary wodnej. Płyn jest nieściśliwy, natomiast gaz tak. Duża siła nacisku na pedał hamulca nie przekłada się na wystarczająco duże ciśnienie wytwarzane przez pompę hamulcową, […]

Brembo Xtra – nawiercane tarcze dla Kowalskiego
Brembo Xtra – nawiercane tarcze dla Kowalskiego

Brembo zaprezentowało zupełnie nową gamę tarcz, Brembo Xtra – nawiercane tarcze dla tych, którzy chcą poprawić osiągi i wygląd swojego auta bez kosztownych modyfikacji. 40-letnie doświadczenie Brembo w motorsporcie daje kierowcom pewność, że seria Xtra jest równocześnie tak bezpieczna i niezawodna, jak standardowe tarcze. Dział badań i rozwoju Brembo wykorzystuje wiedzę zebraną podczas najważniejszych serii […]

Czym jest masa nieresorowana i jak ją skutecznie obniżyć?
Czym jest masa nieresorowana i jak ją skutecznie obniżyć?

Intrygują Cię tarcze zamontowane w sportowym samochodzie. Andrzej, mechanik samochodowy i specjalista od hamulców dobrze wie, że to są tarcze kompozytowe i objaśnia, jakimi innowacjami technologicznymi różnią się te tarcze od tradycyjnych. Tarcze kompozytowe, w odróżnieniu od standardowych tarcz żeliwnych, składają się z dwóch oddzielnych elementów: powierzchni hamującej wykonanej z żeliwa i dzwonu wykonanego z […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!