28 nowych referencji Bilstein do napraw i tuningu

, 25 stycznia 2016, 14:12

Firma Bilstein poszerzyła swoją ofertę o referencje amortyzatorów przeznaczonych do 28 modeli samochodów. Wśród nich są zarówno pozycje do zastąpienia zużytych, jak i pozwalające na modyfikację fabrycznego zawieszenia.

Amortyzatory z linii Replacement (czarne) przeznaczone są do zastąpienia fabrycznie montowanych. Nowe pozycje obejmują sprężyny B3 do modeli Audi A4, A5 i TT oraz Chevroleta Captive.

Dzięki amortyzatorom z linii Performance (żółte) można przeprowadzić modyfikację zawieszenia w zakresie uwzględnionym na etapie projektowania samochodu. Z takiej opcji mogą teraz skorzystać właściciele m.in. BMW serii 2 Active oraz Gran Tourer, Citroena C4 Picasso, Peugeota 308, Toyoty Yaris czy Volvo V40.

Powód do zadowolenia będą mieli również posiadacze modeli Volkswagena. Wyczynowy zestaw B12 ze sprężynami EIBACH może być zamontowany w Golfie Plus (01/05-12/13), zaś gwintowane amortyzatory B16 z 9-stopniową regulacją twardości zawieszenia w Polo (06/09-). Z kolei na tył Transportera T3 (05/79-12/92) mogą trafić amortyzatory B6-Sport. Jest też propozycja do modeli Up! – i pokrewnych SEAT Mii oraz Skoda Citigo – w których można zamontować komplet B14.

Oferta przekładni kierowniczych również się powiększyła – uzupełniła ją pozycja do Mercedesa SL.

Zobacz szczegółową listę nowych referencji Bilstein


Dowiedz się więcej

Amortyzatory do modyfikacji zawieszenia Mazdy 6
Amortyzatory do modyfikacji zawieszenia Mazdy 6

BILSTEIN wprowadza do swojej oferty szeroki wybór amortyzatorów do modyfikacji zawieszenia Mazdy 6. Dotychczas oferta firmy BILSTEIN ograniczała się do amortyzatorów B4 przeznaczonych do wymiany zużytych, które zostały zamontowane fabrycznie. Referencje te pasują zarówno do II-generacji (2007-2012), jak i najnowszych modeli (2012-). Dodane teraz w ofercie pozycje do Mazdy 6 obejmują amortyzatory z serii żółtej […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!