Oleje Liqui Moly z kolejnym wyróżnieniem

, 20 stycznia 2016, 14:31

Czytelnicy dwóch niemieckich magazynów skierowanych do pracowników warsztatów oraz serwisów samochodowych oceniali używane przez siebie produkty i wybrali najlepsze marki produktów z branży motoryzacyjnej. W kategorii oleje silnikowe główna nagroda przypadła Liqui Moly.

Jedną z kategorii w plebiscycie „Autohaus” i „Auto Service Praxis” były oleje silnikowe do samochodów osobowych. Dotychczas oleje Liqui Moly zajmowały miejsca na podium, w tym roku – po raz pierwszy w historii – zdobyły najwyższe wyróżnienie!

– „Cieszymy się, że do naszych produktów przekonują się zarówno kierowcy jak i profesjonaliści” – powiedział podczas uroczystości wręczenia nagród Günter Hiermaier, dyrektor sprzedaży w firmie Liqui Moly – „Ich uznanie jest dla nas potwierdzeniem jakości naszych produktów oraz świadczonych usług” – dodał Peter Baumann, dyrektor marketingu Liqui Moly.

Oleje silnikowe Liqui Moly posiadają również tytuł Produkt Roku 2015 w Niemczech. Te wyróżnienia, już po raz piąty z rzędu, wskazali sami czytelnicy wiodących magazynów motoryzacyjnych – „Auto Motor und Sport”, „Auto Zeitung” i „Auto Bild”.

Dowiedz się więcej

Co płynie w oleju silnikowym?
Co płynie w oleju silnikowym?

W pracy nad olejem silnikowym duże znaczenie ma zastosowanie wysokiej jakości bazy olejowej. Jednak dopiero w połączeniu z odpowiednimi dodatkami uszlachetniającymi tworzy ona olej o pożądanych właściwościach, zapewniających prawidłową ochronę silnika. Dodatki uszlachetniające są stosowane przede wszystkim po to, aby zapewniać stabilność parametrów olejów bazowych i poprawić ich właściwości, a tym samym lepiej chronić silnik. […]

Hydraulika w samochodach francuskich
Hydraulika w samochodach francuskich

Wspomaganie układu kierowniczego i hydropneumatycznego w samochodach francuskich wymaga stosowania odpowiedniego oleju. Taki produkt dostępny jest w polskiej ofercie firmy LIQUI MOLY. Według zaleceń grupy PSA (Citroen/Peugeot) w układach hydraulicznych produkowanych przez nią modeli samochodów osobowych powinien być stosowany olej hydrauliczny LDS. Jego odpowiednikiem w ofercie LIQUI MOLY jest „Płyn do układów wspomagania 2500” (nr […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Zenek, 20 stycznia 2016, 18:13 0 0

Kur..... miałem nadzieję, że wybiorą K2 :-)

Odpowiedz

lewar, 21 stycznia 2016, 9:53 0 0

I tacy właśnie są Niemcy. Oni zawsze zachwalają wyłącznie swoje produkty. A co robi Polak? Polak też chwali niemieckie produkty, zgodnie z wpajaną nam od lat odgórną dyrektywą, że niemieckie jest dobre. Tymczasem 90% Polaków montuje produkty z .... Chin!
Brawo dla Polskich mediów za promowanie ..... Niemieckich produktów.
Ps. Swoją drogą Polskie, faktycznie nie zawsze jest dobre, ale zapewne lepsze od Chińskiego :)

Odpowiedz