Tenneco uruchamia bezpłatny system cyfrowej informacji technicznej

, 18 stycznia 2016, 9:09

Internetowa platforma TADIS zapewnia szybki i łatwy dostęp do rozbudowanej bazy danych technicznych dotyczących układów kontroli jazdy oraz emisji spalin.

Tenneco uruchomiło supernowoczesny i kompleksowy system informacji cyfrowej, oferujący  sprawny i bezproblemowy dostęp do najświeższych filmów o tematyce diagnostycznej i technicznej, informacji odnośnie napraw oraz produktów z zakresu kontroli jazdy i emisji spalin. Z bezpłatnego dostępu do nowego Systemu Zaawansowanej Informacji Cyfrowej dla Techników (TADIS) mogą korzystać pracownicy warsztatów samochodowych, przedstawiciele handlowi oferujący części zamienne, wykładowcy szkół technicznych, studenci, dziennikarze lub konsumenci.

Dostęp do TADIS v2.0 – również w wersji polskiej – można bezpośrednio uzyskać klikając na logo 4T znajdujące się na stronie www.monroe.com lub za pośrednictwem http://ta.tenneco-mea.info/technical.php.

TADIS stanowi kolejną inwestycję, której celem jest zapewnienie klientom Tenneco wsparcia technicznego oraz merytorycznego. Udoskonalając dostęp do najnowszych informacji o diagnostyce, naprawach i produktach, Tenneco pomaga swoim klientom i użytkownikom zarządzać procesem napraw w bardziej efektywny i przedsiębiorczy sposób.

Aplikacja TADIS, o wieloplatformowej budowie, sprzężona z podłączonymi do internetu komputerem stacjonarnym, laptopem, urządzeniami mobilnymi oraz systemami operacyjnymi, dostarcza informacji technicznych przydatnych wszelkim użytkownikom, począwszy od wykwalifikowanych pracowników warsztatów samochodowych po samych właścicieli pojazdów. W skład dostępnej treści wchodzą dane techniczne, niezwykle zaawansowane, interaktywne moduły e-learningowe; ponad 125 filmów technicznych; wskazówki odnośnie diagnostyki i montażu; instrukcje użytkowania narzędzi i sprzętu diagnostycznego; wyczerpujące informacje odnośnie asortymentu produktów marki Monroe i Walker; katalogi elektroniczne i wiele innych. System będzie poddawany regularnym aktualizacjom, tak aby zawierał on najświeższe informacje o technologiach związanych z nowoczesnymi pojazdami.

 

System zawiera ponad 16.000 linków do zdjęć technicznych, animacji 3D, schematów układów, slajdów, artykułów diagnostycznych oraz innych cennych zasobów.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!