Targi części zamiennych narzędzi i wyposażenia warsztatów

, 20 lipca 2005, 0:00

W dniach 3-4 września 2005 na terenie Centrum Logistycznego Inter Cars S.A. w Cząstkowie Mazowieckim koło Warszawy odbędą się kolejne targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów.
Będzie to już 5. edycja targów przygotowana przez tego dystrybutora części zamiennych.
Warto też wspomnieć, że tegoroczne targi zbiegają się z 15-leciem firmy Inter Cars S.A., co skłoniło organizatorów do przygotowania dodatkowych atrakcji dla odwiedzających imprezę targową.
Ekspozycja, wystawcy, produkty
Tegoroczne „5 Targi części zamiennych narzędzi i wyposażenia warsztatów”, zgromadzą rekordową liczbę wystawców i odwiedzających. Specjalnie na ich potrzeby, przygotowano nową halę wystawienniczą o powierzchni 1 700 m2, a całość ekspozycji zajmie prawie 9 000 m2.
Podczas dwóch dni targowych, soboty i niedzieli, organizatorzy starają się połączyć część wystawienniczą, podczas której, wystawcy mają możliwość bezpośredniej wymiany poglądów z klientami, z częścią piknikową, która daje odwiedzającym trochę relaksu i możliwość wzięcia udziału w różnych atrakcjach artystycznych oraz konkursach. Wzorem z lat poprzednich, podczas trwania targów, w specjalnych pomieszczeniach, będą odbywały się prezentacje i szkolenia dostawców Inter Cars S.A. przeznaczone dla odwiedzających. Warto też wspomnieć, że na targach pojawią się zupełnie nowi wystawcy, głównie z branży wyposażenia warsztatowego, co oczywiście wzbogaci i podniesie atrakcyjność oferty ekspozycyjnej. Wystawcy przygotowali wiele premier i ciekawostek dla gości targowych. Nie zabraknie ciekawych prezentacji nowoczesnego wyposażenia warsztatów, oraz najnowszych narzędzi, niezbędnych w codziennej pracy serwisów naprawczych. Najwięksi światowi producenci części samochodowych chcą zaskoczyć odwiedzających prezentując najnowsze rozwiązania stosowane w przemyśle motoryzacyjnym. Po raz pierwszy zaprezentowane zostaną motocykle legendarnej marki Triumph.
Projekty Inter Cars S.A.
Podczas targów zaprezentowane zostaną również dotychczasowe i nowe projekty wdrożone w Inter Cars S.A., mające na celu pomóc warsztatom samochodowym w znalezieniu nowych dróg rozwoju.
 – Projekt regeneracji
 – 4 max
 – Projekt współpracy z sieciami dealerskimi
 – Projekt Spedycji
 – Projekt Zarządzania Flotą
 – Projekt Oprogramowanie warsztatowe
 – Projekt Sprzedaży opon
 – Rynek Samochodów Osobowych
 – Rynek Samochodów Użytkowych
 – Produkcja naczep
 – Q-Service
 – Q-Service Truck
 – Projekt LPG- Instalacje gazowe
 – Projekt Blacha i Lakier
 – Projekt Inter Tuning
 – Projekt Inter Motors – motocykle
 – Projekt IC Travel

Dojazd na targi
Podobnie jak w latach ubiegłych Inter Cars S.A. organizuje bezpłatny dowóz gości ze wszystkich miejscowości na terenie kraju, gdzie znajdują się filie firmy. W każdej z nich, wszyscy zainteresowani otrzymają wyczerpujące informacje dotyczące imprezy targowej, a także zaproszenia targowe i szczegóły dotyczące wyjazdów autokarowych. Miejsc w autobusach na pewno nie zabraknie. Wstęp na targi jest oczywiście bezpłatny.
Atrakcje
Organizatorzy przygotowali też wiele innych dodatkowych atrakcji. Jedną z nich, będzie możliwość zmierzenia się na prawdziwym ringu bokserskim z Przemysławem Saletą. Na zwycięzców, podobnie jak w prawdziwym boksie, czekają wysokie nagrody. Po raz kolejny, najsilniejsi będą mogli spróbować swoich sił z mistrzynią świata Strong Woman Anetą Florczyk. Emocje można ochłodzić darmowym „kufelkiem” piwa. Inne atrakcje są na razie owiane tajemnicą, ale z pewnością spodobają się odwiedzającym, szczególnie dlatego, że zostały specjalnie przygotowane na obchody 15-lecia działalności firmy Inter Cars S.A.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!