Akcja Centra Mocy przedłużona

, 7 stycznia 2016, 14:54

Akcja „Centra Mocy” została wydłużona do końca stycznia. Powód jest prozaiczny – dopiero teraz doczekaliśmy się mrozów i niestety także problemów z rozruchem pojazdów. Kierowcy zyskali zatem więcej czasu, aby bezpłatnie sprawdzić stan akumulatora.

Druga edycja akcji rozpoczęła się z końcem października 2015 r. i ostatecznie potrwa do 31 stycznia 2016 r. Kierowcy, którzy wraz z siarczystymi mrozami doczekali się pierwszych problemów z rozruchem silnika, mogą sprawdzić kondycję swoich akumulatorów w prawie 300 punktach (sklepach i warsztatach) na terenie całej Polski. Testowanie akumulatorów jest bezpłatne i obejmuje akumulatory dowolnej marki. Ci, którym nie udało się uruchomić samochodu w mroźny poranek i bez skutku próbowali doładować akumulator, w ramach akcji Centa Mocy mogą także wynegocjować rabat na zakup nowego akumulatora marki Centra lub Exide.

– „Wraz ze spadkiem temperatur wzrosła liczba zapytań o akcję Centra Mocy, dlatego postanowiliśmy przedłużyć ją do końca stycznia. Mamy nadzieję, że bezpłatna diagnostyka i możliwość negocjowania rabatów na nowe akumulatory pomoże wielu kierowcom w te mroźne dni." – powiedziała Mariola Michalczyk z Exide Technologies S.A.

Pracownicy warsztatów, biorących udział w akcji sprawdzają akumulatory za pomocą specjalistycznego testera. Wynik badania zostaje umieszczony na specjalnej naklejce na akumulator oraz przekazany w formie uzupełnionej ulotki. W ramach akcji kierowcy mogą negocjować także rabat na zakup nowego akumulatora marki Centra lub Exide. Kupon rabatowy jest ważny przez 12 miesięcy od daty kontroli akumulatora i można go zrealizować w punkcie sprzedaży, w którym dokonano przeglądu akumulatora w ramach akcji Centra Mocy, a który przyznał rabat.

Regulamin konkursu oraz informacje o jego przebiegu i nagrodach dostępne są na stronie www.centramocy.pl.

Dowiedz się więcej

Druga edycja akcji Centra Mocy
Druga edycja akcji Centra Mocy

W prawie 300 punktach (sklepach i warsztatach) na terenie całej Polski kierowcy będą mogli bezpłatnie sprawdzić stan akumulatora w swoim aucie. Druga edycja akcji rozpoczęła się wraz z końcem października 2015 r. i potrwa do 15 grudnia 2015 r. Testowanie akumulatorów jest bezpłatne i obejmuje akumulatory dowolnej marki. W ramach akcji Centa Mocy można także […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!