Bosch eCat-online – teraz ze zdjęciami 360 st.

, 17 grudnia 2015, 9:54

Katalog on-line wszystkich części zamiennych Bosch Automotive zyskał nowe funkcje. Wśród nich jest możliwość oglądania produktów w 3D. Zwiększono także ilość dodatkowych informacji o produktach – np. instrukcji montażu.

Do tej pory ponad milion użytkowników odwiedzało co roku katalog części zamiennych Bosch dostępny online na stronie www.bosch-automotive-catalog.com. Obecnie Bosch eCat-online został rozszerzony o dodatkowe informacje o produktach oraz o zdjęcia obrotowe 360 stopni, aby ułatwić szybką i poprawną identyfikację produktów firmy Bosch. Dzięki tym zdjęciom użytkownik internetu może teraz oglądać ponad 5000 części zamiennych ze wszystkich stron.

Ponadto Bosch eCat-online już teraz zapewnia dodatkowe informacje dotyczące produktów, takie jak: instrukcje montażu, informacje serwisowe oraz wskazówki bezpieczeństwa. Dodatkowe linki prowadzące do filmów z instrukcjami instalowania, do specjalnych katalogów i innych stron internetowych uzupełniają aktualny zakres informacji przeznaczonych dla dystrybutorów, warsztatów i użytkowników samochodów. Bosch ECAT-online zawiera informacje w 28 językach o wszystkich częściach zamiennych firmy Bosch do samochodów osobowych i dostawczych. Katalog online jest bezpłatny i dostępny dla każdego. Użytkownicy nawet bez doświadczenia technicznego, w sposób intuicyjny mogą znaleźć potrzebne produkty w szerokim asortymencie części Bosch.

Dowiedz się więcej

Bosch integruje smartfony z pojazdami dzięki rozwiązaniu mySPIN
Bosch integruje smartfony z pojazdami dzięki rozwiązaniu mySPIN

mySPIN umożliwia korzystanie z nawigacji, usługi przesyłania strumieniowego lub kalendarza na smartfonie podczas jazdy samochodem. Dzięki mySPIN, rozwiązaniu Boscha, które integruje smartfony z pojazdami – zgodne z prawem, a do tego w sposób przyjazny dla użytkownika. mySPIN jest wykorzystywany we flocie Jaguar Land Rover od 2014 roku i umożliwia łączenie telefonu komórkowego z samochodem niezależnie od tego czy […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!