TIP-TOPOL gra Fair Play

, 16 grudnia 2015, 11:01

Firma TIP-TOPOL otrzymała certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play 2015. Jest to nagroda przyznawana za kierowanie się w działalności biznesowej wartościami etycznymi oraz uczuciowością w kontaktach z pracownikami, dostawcami oraz odbiorcami.

TIP-TOPOL znalazł się w gronie najlepszych 15 przedsiębiorstw w Polsce, które dodatkowo zostały uhonorowane Nagrodą Główna – Statuetką Przedsiębiorstwo Fair Play.


W uzasadnieniu kapituła napisała: „Za skuteczne godzenie dynamicznego wzrostu firmy z zapewnieniem bardzo dobrych warunków pracy i rozwoju zawodowego pracownikom oraz z hojnym wspieraniem osób niepełnosprawnych i potrzebujących pomocy”.

Nagrody zostały wręczone 27.11.2015 podczas uroczystej Gali zorganizowanej w EXPO XXI w Warszawie. W imieniu firmy nagrodę odebrała Barbara Świetlik-Wieczorek, Dyrektor Rozwoju Sprzedaży i Marketingu. 

Dowiedz się więcej

Nowości Jan i Jan Pro w Tip-Topolu
Nowości Jan i Jan Pro w Tip-Topolu

Oferta Tip-Topolu poszerzyła się o cztery nowe produkty z asortymentu marek Jan i Jan Pro. Marka Jan Pro to najwyższej jakości wyroby skierowane do profesjonalnych warsztatów. Natomiast  Linia Jan to kosmetyki samochodowe przeznaczone do czyszczenia i konserwacji pojazdu. 4 nowe produkty to: Płyn do czyszczenia felg – specjalny środek przeznaczony do czyszczenia felg ze stali, […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!