TIP-TOPOL gra Fair Play

, 16 grudnia 2015, 11:01

Firma TIP-TOPOL otrzymała certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play 2015. Jest to nagroda przyznawana za kierowanie się w działalności biznesowej wartościami etycznymi oraz uczuciowością w kontaktach z pracownikami, dostawcami oraz odbiorcami.

TIP-TOPOL znalazł się w gronie najlepszych 15 przedsiębiorstw w Polsce, które dodatkowo zostały uhonorowane Nagrodą Główna – Statuetką Przedsiębiorstwo Fair Play.


W uzasadnieniu kapituła napisała: „Za skuteczne godzenie dynamicznego wzrostu firmy z zapewnieniem bardzo dobrych warunków pracy i rozwoju zawodowego pracownikom oraz z hojnym wspieraniem osób niepełnosprawnych i potrzebujących pomocy”.

Nagrody zostały wręczone 27.11.2015 podczas uroczystej Gali zorganizowanej w EXPO XXI w Warszawie. W imieniu firmy nagrodę odebrała Barbara Świetlik-Wieczorek, Dyrektor Rozwoju Sprzedaży i Marketingu. 

Dowiedz się więcej

Promocja gwiazdkowa w Tip-Topol
Promocja gwiazdkowa w Tip-Topol

Z myślą o tych wszystkich, którzy narzekają na przedświąteczny brak czasu, Tip-Topol przygotował internetową, promocyjną ofertę specjalną. Oferta obejmuje: 9 świątecznych propozycji, wyposażenie warsztatowe tańsze nawet o 25%, darmowe produkty.   Aby skorzystać z promocji wystarczy tylko zalogować się na swoim koncie na http://sklep.tiptopol.pl/ (ci, którzy nie mają jeszcze konta w e-sklepie, mogą je założyć). […]

Nowości Jan i Jan Pro w Tip-Topolu
Nowości Jan i Jan Pro w Tip-Topolu

Oferta Tip-Topolu poszerzyła się o cztery nowe produkty z asortymentu marek Jan i Jan Pro. Marka Jan Pro to najwyższej jakości wyroby skierowane do profesjonalnych warsztatów. Natomiast  Linia Jan to kosmetyki samochodowe przeznaczone do czyszczenia i konserwacji pojazdu. 4 nowe produkty to: Płyn do czyszczenia felg – specjalny środek przeznaczony do czyszczenia felg ze stali, […]

Kolejne produkty w niskich cenach
Kolejne produkty w niskich cenach

W Tip-Topol trwa akcja wyprzedażowa. Kolejnych 5 produktów jest dostępnych w cenach niższych nawet o 50%. W akcji wyprzedażowej Tip-Topol można nabyć taniej m.in. tester diagnostyczny, podnośnik, sprężarkę lub zestaw kluczy. Szczegóły na stronie e-sklepu: www.sklep.tiptopol.pl   „Okazje cenowe” występują w ograniczonych ilościach.

Komentarze

Brak komentarzy