„InFILTRacja Nagród” rozstrzygnięta – 100 tys. zł w rękach zwycięzcy

, 15 grudnia 2015, 16:23

100 tysięcy złotych było główną nagrodą w promocji organizowanej przez polskiego producenta filtrów samochodowych, firmę PZL Sędziszów.

W promocji brały udział hurtownie, sklepy, warszaty i sklepowarsztaty, które nabywały filtry PZL Sędziszów w okresie od 2 marca do 30 listopada 2015 roku. Zgodnie z planem, na początku grudnia, odbyło się losowanie zdobywcy nagrody głównej spośród wszystkich uczestników zarejestrowanych na platformie online.

Los był szczęśliwy dla Krzysztofa Wojewody, właściciela firmy F.H.U.P. "Wojtar", który nie krył zaskoczenia po ogłoszeniu wyników:

– „To jest duża przyjemność, tym bardziej, że w ogóle niespodziewana. Byłem totalnie zaskoczony, w związku z czym bardzo się cieszę."

Laureat stwierdził, że wygraną zainwestuje w rozwój swojej firmy.

Poza czekiem na 100 tysięcy zł, przyznano także wiele innych wartościowych nagród. W ramach "InFILTRacji Nagród", PZL Sędziszów organizował także dodatkowe, mniejsze akcje promocyjne, w których nagradzano klientów, którzy w danych okresach, zarejestrowali na platformie promocyjnej faktury o najwyższej sumarycznej wartości.

Lista zwycięzców promocji

Przy okazji gali wręczenia nagród odbyła się prezentacja podsumowująca rok 2015 w PZL Sędziszów. Wręczono także wyróżnienia dla najlepszych partnerów biznesowych firmy.

 

Dowiedz się więcej

100 000 zł i tysiąc innych nagród w promocji PZL Sędziszów
100 000 zł i tysiąc innych nagród w promocji PZL Sędziszów

Ruszyła wielka promocja PZL Sędziszów „Infiltracja nagród”. Każdy uczestnik ma szansę na 100 000 zł i ponad 1 000 nagród pieniężnych o wartości do 10 000 zł. Dodatkowo, nagrody gwarantowane – 16 000 litrów paliwa. W promocji mogą wziąć udział hurtownie, sklepy, warszaty i sklepowarsztaty, które kupią filtry PZL Sędziszów w okresie od 2 marca do […]

Lipcowa Fala Nagród
Lipcowa Fala Nagród

PZL Sędziszów wystartował z akcją „Lipcowa Fala Nagród”. Jest to specjalna promocja dla uczestników programu inFILTRacja. Oprócz nagród pieniężnych i litrów paliwa, uczestnicy programu przez cały lipiec mogą zdobywać dodatkowe nagrody rzeczowe. Każdego tygodnia prowadzony jest ranking wartości faktur zarejestrowanych przez uczestników na platformie infiltracja.pzlsedziszow.pl. Osoba, która w danym tygodniu zarejestruje faktury o najwyższej sumarycznej wartości, […]

Umowa PZL Sędziszów i Solaris Bus & Coach S.A.
Umowa PZL Sędziszów i Solaris Bus & Coach S.A.

Producent filtrów – PZL Sędziszów S.A. podpisał umowę ramową z producentem autobusów – Solaris Bus & Coach S.A. Celem zawartego porozumienia jest między innymi współpraca działów konstrukcyjno-technologicznych. Dwie polskie firmy na początek będą wspólnie prowadzić działania konstruktorów i technologów przy projektowaniu filtrów powietrza. Firmy podejmą też razem prace badawcze związane z filtracją w autobusach. – […]

Komentarze

Brak komentarzy