„InFILTRacja Nagród” rozstrzygnięta – 100 tys. zł w rękach zwycięzcy

, 15 grudnia 2015, 16:23

100 tysięcy złotych było główną nagrodą w promocji organizowanej przez polskiego producenta filtrów samochodowych, firmę PZL Sędziszów.

W promocji brały udział hurtownie, sklepy, warszaty i sklepowarsztaty, które nabywały filtry PZL Sędziszów w okresie od 2 marca do 30 listopada 2015 roku. Zgodnie z planem, na początku grudnia, odbyło się losowanie zdobywcy nagrody głównej spośród wszystkich uczestników zarejestrowanych na platformie online.

Los był szczęśliwy dla Krzysztofa Wojewody, właściciela firmy F.H.U.P. "Wojtar", który nie krył zaskoczenia po ogłoszeniu wyników:

– „To jest duża przyjemność, tym bardziej, że w ogóle niespodziewana. Byłem totalnie zaskoczony, w związku z czym bardzo się cieszę."

Laureat stwierdził, że wygraną zainwestuje w rozwój swojej firmy.

Poza czekiem na 100 tysięcy zł, przyznano także wiele innych wartościowych nagród. W ramach "InFILTRacji Nagród", PZL Sędziszów organizował także dodatkowe, mniejsze akcje promocyjne, w których nagradzano klientów, którzy w danych okresach, zarejestrowali na platformie promocyjnej faktury o najwyższej sumarycznej wartości.

Lista zwycięzców promocji

Przy okazji gali wręczenia nagród odbyła się prezentacja podsumowująca rok 2015 w PZL Sędziszów. Wręczono także wyróżnienia dla najlepszych partnerów biznesowych firmy.

 

Dowiedz się więcej

Umowa PZL Sędziszów i Solaris Bus & Coach S.A.
Umowa PZL Sędziszów i Solaris Bus & Coach S.A.

Producent filtrów – PZL Sędziszów S.A. podpisał umowę ramową z producentem autobusów – Solaris Bus & Coach S.A. Celem zawartego porozumienia jest między innymi współpraca działów konstrukcyjno-technologicznych. Dwie polskie firmy na początek będą wspólnie prowadzić działania konstruktorów i technologów przy projektowaniu filtrów powietrza. Firmy podejmą też razem prace badawcze związane z filtracją w autobusach. – […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!