Profix z Orłem Polskiej Przedsiębiorczości

, 14 grudnia 2015, 14:04

Profix uznany polski producent narzędzi, elektronarzędzi i ochronnej odzieży roboczej został wyróżniony w ogólnopolskim Plebiscycie Orły Polskiej Przedsiębiorczości 2015, w kategorii narzędzia i artykuły BHP.

Plebiscyt, objęty poparciem Kancelarii Prezydenta RP, organizowany jest w ramach Narodowego Programu Promocji Polska Przedsiębiorczość. Celem tego przedsięwzięcia jest budowanie konkurencyjności i innowacyjności rodzimych Firm. Wyróżnione przedsiębiorstwa stawiane są przez kapitułę za wzór i inspirację dla branży i szerokiego biznesu.


W czasie odbywającej się rokrocznie Wielkiej Gali „Polska Przedsiębiorczość”, wśród zacnego grona przedstawicieli świata biznesu i polityki, ogłoszono i uhonorowano Wyróżnionych i Laureatów w poszczególnych kategoriach.


Ta nagroda to dla nas bardzo miłe wyróżnienie – cieszymy się, że doceniono nasze starania i wieloletnią działalność. Jest to też dla nas bodziec do podejmowania kolejnych wyzwań – tak, by w przyszłym roku zasłużyć ponownie na zaszczytne miano Orła Przedsiębiorczości – komentuje Krzysztof Sobieraj, Prezes Zarządu firmy Profix.
 

Dowiedz się więcej

PROFIX współpracuje z AGH Racing
PROFIX współpracuje z AGH Racing

Firma PROFIX, właściciel marki profesjonalnych narzędzi ręcznych PROLINE, nawiązała współpracę z zespołem AGH Racing. Sprzęt PROLINE wykorzystywać będzie zespół AGH Racing. Ten młody i ambitny team powstał w 2012 roku i zajmuje się projektowaniem i całościową budową bolidów biorących udział w prestiżowych wyścigach Formuły Student. Są to zawody przeznaczone dla wydziałów technicznych uczelni wyższych z całego […]

PROFIX z Odznaką Honorową z rąk Ministra Gospodarki
PROFIX z Odznaką Honorową z rąk Ministra Gospodarki

Pod koniec maja firma PROFIX otrzymała Odznakę Honorową za Zasługi dla Rozwoju Gospodarki RP i okazjonalny dyplom od Ministra Gospodarki i Wiceprezesa Rady Ministrów Janusza Piechocińskiego. W imieniu przedsiębiorstwa wyróżnienie odebrał Wiceprezes Zarządu Mirosław Cichecki. – „Jest nam bardzo miło, że zostaliśmy zauważeni na arenie ogólnopolskiej jako przedsiębiorstwo z polskim kapitałem, które stara się tworzyć […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!