Dwa nowe katalogi od TRW

, 1 grudnia 2015, 9:37

TRW wprowadza dwa nowe katalogi, jeden hydrauliki pojazdowej, drugi katalog części regenerowanych do układów kierowniczych.

TRW – nowy hydrauliki pojazdowej

  • Numer katalogu: XDD900H
  • 3900 referencji
  • Obejmuje 7 grup produktowych
  • Do europejskich samochodów osobowych i dostawczych
  • Firma TRW Aftermarket opublikowała nowy katalog elementów hydrauliki pojazdowej, który podkreśla pozycję TRW jako wiodącego globalnego dostawcy systemów hamulcowych o jakości OE.

Katalog obejmuje siedem grup produktów TRW z zakresu hydrauliki sprzęgłowej i hamulcowej: serwa, pompy hamulcowe, korektory siły hamowania, cylinderki hamulcowe, elastyczne przewody (hamulcowe i sprzęgła), pompy sprzęgłowe i wysprzęgliki (w tym koncentryczne). Publikacja podzielona jest na 4 części: wykaz referencji ze specyfikacją; przewodnik po produktach zawierający informację na temat numerów części, marki i modelu pojazdu; zdjęcia z TecDoc oraz zestawienie numerów OE części z referencjami TRW (cross-data) zawierające ponad 11.000 pozycji.

Na szczególną uwagę zasługuje uwzględniona w katalogu oferta elastycznych przewodów hamulcowych TRW, które według ostatnich statystyk znalazły się na wyposażeniu 240 milionów pojazdów w Europie.

 

TRW – katalog części regenerowanych do układów kierowniczych

  • Numer katalogu: XDD606B
  • 1225 referencji
  • Obejmuje regenerowane przekładnie kierownicze, pompy hydrauliczne i elektrycznie wspomagane kolumny kierownicze
  • Do samochodów osobowych i dostawczych 

W ramach uzupełnienia europejskiej oferty regenerowanych przekładni kierowniczych i pomp wspomagania, firma TRW Automotive Aftermarket opublikowała nowy katalog regenerowanych części do układów kierowniczych. Publikacja ta stanowi część kompleksowej oferty regenerowanych części TRW i dodatkowo umacnia pozycję firmy, jako wiodącego producenta regenerowanych części motoryzacyjnych.

Intuicyjny i prosty w obsłudze katalog podzielony jest na cztery części: wykaz referencji ze specyfikacją; przewodnik po produktach zawierający informację na temat numerów części, marki i modelu pojazdu; zdjęcia z TecDoc oraz zestawienie numerów OE części z  referencjami TRW (cross-data) zawierające ponad 6000 pozycji.
 

Dowiedz się więcej

Ben Smart dyrektorem marketingu TRW
Ben Smart dyrektorem marketingu TRW

W październiku bieżącego roku firma TRW Aftrmarket powołała Bena Smarta na stanowisko dyrektora marketingu działu Global Parts & Services. Ben Smart posiada ponad 12-letnie doświadczenie w sprzedaży i marketingu, zdobyte na licznych stanowiskach kierowniczych w sektorach finansowym, biznesowym i handlowym. Jest związany z firmą TRW od 2010 roku. Smart otrzymał awans ze swojego dotychczasowego stanowiska […]

Neil Fryer wiceprezesem TRW Aftermarket
Neil Fryer wiceprezesem TRW Aftermarket

Z dniem 1 października 2015 roku Neil Fryer obejmie stanowisko Wiceprezesa oddziału TRW Aftermarket – Global Parts & Service. Neil Fryer jest członkiem kadry kierowniczej TRW od czerwca 2014 roku, kiedy to dołączył do firmy jako dyrektor działu Marketing & Engineering, Parts and Service. Neil Fryer będzie prowadził działalność w centrali TRW Aftermarket w Neuwied, […]

Komentarze

Brak komentarzy!