Amortyzatory i zawieszenie BILSTEIN w Inter Cars

, 30 listopada 2015, 12:20

Inter Cars SA poszerzył swoją ofertę o amortyzatory i elementy zawieszeń pneumatycznych firmy BILSTEIN do samochodów osobowych.

BILSTEIN w Inter Cars SA

Bilstein to producent znany na całym świecie. Początki historii firmy sięgają roku 1873, natomiast pierwszy jednorurowy amortyzator gazowy został wprowadzony do produkcji w roku 1957. Od tamtego czasu firma ciągle się rozwija, wprowadzając nowe technologie, korzystając z innowacji i czerpiąc doświadczenia z motor sportu w szerokim zakresie.

W obecnej chwili oferta Inter Cars liczy około 400 referencji – głównie amortyzatory serii B4, a także systemy zawieszenia pneumatycznego AIRMATIC (miechy oraz kompletne moduły).

W trosce o dbałość i prawidłowy montaż/wymianę zawieszenia typu AIRMATIC firma przygotowała filmy instruktażowe:

 

Katalog elektroniczny znajduje się na stronie internetowej producenta: http://katalog.bilstein.de

Dowiedz się więcej

Lepsze zawieszenie do Alfy Romeo 4C od Bilsteina
Lepsze zawieszenie do Alfy Romeo 4C od Bilsteina

Dwumiejscowa Alfa Romeo 4C to wyrafinowaną linią nadwozia, lekka konstrukcją i wysokie osiągi. Choć wydawać by się więc mogło, że to samochód, w którym nie da się już niczego udoskonalić, to jednak firma Bilstein postanowiła dorzucić swoje trzy grosze i dopracować seryjne zawieszenie tego włoskiego samochodu. Projekt sportowego coupe Alfy rodził się powoli, czym firma […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!