Druga edycja akcji Centra Mocy

, 12 listopada 2015, 15:57

W prawie 300 punktach (sklepach i warsztatach) na terenie całej Polski kierowcy będą mogli bezpłatnie sprawdzić stan akumulatora w swoim aucie.

Druga edycja akcji rozpoczęła się wraz z końcem października 2015 r. i potrwa do 15 grudnia 2015 r. Testowanie akumulatorów jest bezpłatne i obejmuje akumulatory dowolnej marki. W ramach akcji Centa Mocy można także wynegocjować rabat na zakup nowego akumulatora marki Centra lub Exide.

– „Statystyki z ubiegłorocznej edycji akcji Centra Mocy pokazały, że nawet 30% sprawdzonych akumulatorów kwalifikowało się do wymiany. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem kierowców, dlatego postanowiliśmy kontynuować ją także w tym roku. Dzięki akcji Centra Mocy możemy dowiedzieć się, jaki jest stan naszego akumulatora oraz czy wskazana jest jego wymiana na nowy." – mówi Mariola Michalczyk z Exide Technologies S.A.

Pracownicy warsztatów, biorących udział w akcji sprawdzają akumulatory za pomocą specjalistycznego testera. Wynik badania zostaje umieszczony na specjalnej naklejce na akumulator oraz przekazany w formie uzupełnionej ulotki. W ramach akcji kierowcy mogą negocjować także rabat na zakup nowego akumulatora marki Centra lub Exide. Kupon rabatowy jest ważny przez 12 miesięcy od daty kontroli akumulatora i można go zrealizować w punkcie sprzedaży, w którym dokonano przeglądu akumulatora w ramach akcji Centra Mocy, a który przyznał rabat.

– „Dodatkową atrakcją jest konkurs, którego uczestnicy walczą o nagrody poprzez wykonanie zabawnego zdjęcia, ilustrującego jak przygotowują swoje auta do zimy. Co tydzień wybieramy 10 najlepszych sposobów, a na koniec akcji 5 zwycięzców, którzy wezmą udział w kursie bezpiecznej jazdy. Konkurs potrwa do 25 listopada 2015 r." – dodaje Mariola Michalczyk.

Regulamin konkursu oraz informacje o jego przebiegu i nagrodach dostępne są na stronie www.centramocy.pl.

Dowiedz się więcej

Exide Technologies z akcją „Centra mocy”
Exide Technologies z akcją „Centra mocy”

Exide zorganizował bezpłatną, ogólnopolską akcję diagnostyczną pod nazwą Centra Mocy, w ramach której w niemal 300 sklepach i warsztatach w całej Polsce kierowcy mogą sprawdzić stan swojego akumulatora przed zimą. By skorzystać z bezpłatnej kontroli stanu akumulatora, należy udać się do najbliższego punktu sprzedaży akumulatorów lub warsztatu, który bierze udział w akcji Centra Mocy (lista […]

Akcja Centra Mocy przedłużona
Akcja Centra Mocy przedłużona

Akcja „Centra Mocy” została wydłużona do końca stycznia. Powód jest prozaiczny – dopiero teraz doczekaliśmy się mrozów i niestety także problemów z rozruchem pojazdów. Kierowcy zyskali zatem więcej czasu, aby bezpłatnie sprawdzić stan akumulatora. Druga edycja akcji rozpoczęła się z końcem października 2015 r. i ostatecznie potrwa do 31 stycznia 2016 r. Kierowcy, którzy wraz […]

Gotowe rozwiązanie na niezawodny rozruch auta podczas siarczystych mrozów
Gotowe rozwiązanie na niezawodny rozruch auta podczas siarczystych mrozów

Akumulator w pełni naładowany, o odpowiedniej gęstości elektrolitu, zamarza dopiero przy -68 °C. Dlaczego zatem niemal każdy kierowca, wsiadając do samochodu zimowym porankiem, zadaje sobie to samo pytanie: „Odpali dzisiaj?”. Temperatury bliskie -70 °C poniżej zera raczej nam nie grożą, pokazują jednak, na jakie warunki atmosferyczne przygotowane są akumulatory pod względem technologicznym. Aby akumulator tę […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!