IC-TV Online

, 4 listopada 2015, 23:14

Inter Cars SA od dłuższego czasu kładzie duży nacisk na wizualną komunikację z klientem. To było powodem rozwoju IC-TV. Zapraszamy do wypełnienia ankiety na jej temat. Kolejnym krokiem jest upublicznienie IC-TV na stronie www.ic-tv.eu.

IC-TV to telewizja wewnętrzna wyświetlana na monitorach znajdujących się w filiach. Do tej pory była kanałem komunikacyjnym skierowanym do klienta odwiedzającego placówki Inter Cars SA. Teraz dostępny jest również w sieci, poprzez stronę www.ic-tv.eu. Skierowany jest do klientów, którzy nie odwiedzają filii, ponieważ zamawiają towar przez IC Katalog Online lub infolinię, albo towar jest odbierany przez ich pracowników. Dzięki telewizji internetowej również oni mogą oglądać filmy i materiały dotyczące aktualności, nowości, promocji oraz ofert Inter Cars.

Zapraszamy do odwiedzenia www.ic-tv.eu i zapoznania się na bieżąco w ofertą i nowościami Inter Cars.

Co myślisz o IC-TV?

Od kilku miesięcy filie Inter Cars wyposażone są w nową odsłonę swojej telewizji. Chcielibyśmy się dowiedzieć jaka jest Państwa opinia na temat IC-TV, czego brakuje, co chcielibyście poprawić. Inter Cars chce, żeby ten sposób komunikacji spełniał Państwa oczekiwania, dlatego też przygotował ankietę. Prosimy o odpowiedzi na poniższe pytania.

 

Dowiedz się więcej

Filmowa relacja z 15. Targów Inter Cars
Filmowa relacja z 15. Targów Inter Cars

Na kanale YouTube firmy Inter Cars SA pojawiła się relacja filmowa z minionych, jubileuszowych targów części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatowego. W 15. Targach Inter Cars wzięło udział około 100 tysięcy osób. Filmową relację z wydarzenia można obejrzeć poniżej: Więcej filmów z targów oraz obchodów 25-lecia Inter Cars można znaleźć na kanale YouTube dystrybutora: www.youtube.com/user/GrupaInterCarsSA

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!