Konferencje Partnerów Moto-Profil i ProfiAuto

, 23 października 2015, 11:43

Główne tematy, jakie pojawiły się na tegorocznej Konferencji Partnerów Handlowych firmy Moto-Profil oraz konferencji należącej do niej marki ProfiAuto koncentrowały się wokół udoskonalenia mechanizmu współpracy między siecią i jej partnerami oraz wdrażania nowoczesnych pomysłów.

Coroczna Konferencja Partnerów Handlowych firmy Moto-Profil oraz Konferencja ProfiAuto odbyła się 17 października br. W ramach tej drugiej, na spotkaniu w dopołudniowych godzinach w hotelu Angelo w Katowicach pojawiło się 200 gości. Dyskutowali oni m.in. o dotychczasowych działaniach i planach na przyszłość. Wśród prelegentów znaleźli się Fotios Katsardis – prezes stowarzyszenia Temot International, Michał Tochowicz – manager projektu ProfiAuto, Piotr Tochowicz – prezes zarządu Moto-Profil oraz Ilirjan Osmanaj – Pełnomocnik Zarządu Moto-Profil ds. Rozwoju i Strategii. Przewodnim tematem ich wystąpień było wprowadzenie w firmie rozwiązań i pomysłów, które sprawią, że na przestrzeni najbliższych lat Partnerzy ProfiAuto będą mogli zaproponować klientom zupełnie nową jakość oraz nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania, stworzone z myślą o mechanikach i detalistach.

W ramach popołudniowej Konferencji Partnerów Handlowych Moto-Profil, dystrybutor zaprosił uczestników na uroczysty bankiet do Alvernia Studios w Nieporazie koło Alwerni. To miejsce, w którym swoje produkcje filmowe realizowali m.in. Agnieszka Holland i Andrzej Wajda. Futurystyczną i filmową scenerię organizatorzy podkreślili dodatkowo grą świateł i techniką sceniczną, dopasowaną do lokalizacji i architektury obiektu. Imprezę rozpoczęto prezentacją zrealizowaną w technice mappingu – trójwymiarowej projekcji obrazu wykorzystującej elementy architektury. W sposób symboliczny zaprezentowano dzięki niej nowoczesność – jako cel i kierunek, w którym podążać będzie w najbliższych latach Moto-Profil wraz dostawcami i przedstawicielami firm zrzeszonych w sieci ProfiAuto. Po uroczystej kolacji goście mieli okazję zobaczyć występ Kabaretu Młodych Panów, a następnie zaproszeni zostali na koncert gwiazdy wieczoru – zespołu Bajm. Po koncercie przyszedł czas na część taneczną. Tradycyjnie już, zabawa trwała do rana, w rytmie hitów wybranych przez znanego dziennikarza muzycznego Hirka Wronę.

Imprezę poprowadziła dziennikarka Patrycja Tomaszczyk-Kindla, a partnerami wydarzenia byli: Centra, Exide, Schaeffler Group, Monroe, ZF, Sachs, Lemforder, Tedgum, Sasic, Fomar Friction, Purflux, Philips, Tomex, Mann Filter, Gates, TRW, ATE, Febi Bilstein, Zimmermann, Brembo oraz NGK.

– „Doroczne spotkania z naszymi Partnerami są dla nas bardzo ważne. Współpraca z niezależnymi podmiotami opiera się przede wszystkim na partnerskich relacjach i wzajemnym inspirowaniu do pozytywnych zmian. Mówiliśmy głównie o tym, że w kolejnych latach takich właśnie zmian czeka nas wiele. Wszystkie planujemy z myślą o firmach, które współpracują z Moto-Profil oraz tworzą sieć ProfiAuto. Dążymy do nowej jakości współpracy, jaka umożliwi partnerom na lokalnych rynkach jeszcze szybszy rozwój." – mówi Piotr Tochowicz, prezes zarządu Moto-Profil sp. z o.o.

Dowiedz się więcej

Moto-Profil coraz wyżej na liście 2000 polskich przedsiębiorstw i eksporterów
Moto-Profil coraz wyżej na liście 2000 polskich przedsiębiorstw i eksporterów

Moto-Profil, właściciel marki ProfiAuto po raz kolejny zanotował awans na prestiżowej Liście 2000, którą rokrocznie opracowuje redakcja „Rzeczpospolitej”. W tej edycji jeden z największych dystrybutorów części i akcesoriów motoryzacyjnych awansował aż o 10 miejsc w głównym rankingu, zaznaczył także swoją pozycję w zestawieniach największych eksporterów w 2014 roku oraz firm o największej zmianie udziału eksportu […]

Moto-Profil wśród „Polskich Ambasadorów” i „Polskich Gepardów”
Moto-Profil wśród „Polskich Ambasadorów” i „Polskich Gepardów”

Moto-Profil uplasował się na mocnych pozycjach w zestawieniach towarzyszących rankingowi 200 największych firm redakcji „Wprost”, szczególnie biorąc pod uwagę przedsiębiorstwa z wyłącznie polskim kapitałem. Moto-Profilowi przypadło miejsce 29. na liście „Polskich Ambasadorów”, a więc największych eksporterów oraz 41. w zestawieniu „Polskich Gepardów”, obejmującym 50 najszybciej rozwijających się rodzimych firm. W rankingu najlepszych eksporterów firma zdobyła […]

Hackathon, akumulatory i cheerleaderki
Hackathon, akumulatory i cheerleaderki

Kilkanaście osób, 24 godziny pracy, trzy etapy projektu i jedno ambitne zadanie: rozwiązanie zimowych problemów kierowców – tak wyglądał maraton tworzenia prototypu innowacyjnego produktu, który odbył się w styczniu w Chorzowie. Jakie są efekty tego niecodziennego projektu? Czy hackathon jako formuła pracy sprawdza się w branży motoryzacyjnej? I w jaki sposób występ cheerleaderek może pomóc […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

nick, 23 października 2015, 13:29 0 0

Jakie nastroje na rynku? Ktos cos?

Odpowiedz

nick, 28 października 2015, 18:09 0 0

to wr jaka koszulke teraz zalozy?

Odpowiedz

Bob, 2 listopada 2015, 8:21 0 0

niezle

Odpowiedz