Dział Motocykli Inter Cars SA zaprasza na Moto Trendy

, 21 października 2015, 13:23

Na początku listopada wystartują targi Moto Trendy 2016, podczas których Dział Motocykli Inter Cars SA zaprezentuje ofertę odzieży, akcesoriów oraz części zamiennych na sezon 2016.

Moto Trendy to impreza tylko i wyłącznie dla obecnych i przyszłych odbiorców hurtowych tzn. przedsiębiorców prowadzących sklepy i warsztaty o profilu motocyklowym, bez względu na wielkość i zasięg firmy. Spotkanie organizowane jest w budynku Inter Cars, ul. Klonowa 48, 05-830 Kajetany.

– „Naszym klientem może być nawet najmniejszy warsztat, czy punkt dystrybucji skuterów. Oferta asortymentowa, jak również warunki współpracy są atrakcyjne zarówno dla dużych jak i małych jednoosobowych działalności, a Moto Trendy to najlepsza okazja aby w jednym miejscu zapoznać się z pełną ofertą motocyklową Inter Cars – Części do Motocykli." – mówi Marcin Turski, kierownik sprzedaży w Dziale Motocykli Inter Cars.

W czasie Targów odbywać się będą indywidualne spotkania handlowe z klientami, podczas których prezentowana będzie kompleksowa oferta na sezon 2016, obejmująca odzież, akcesoria oraz części zamienne. Taki model prezentacji zapewnia każdemu klientowi efektywną wizytę, podczas której będzie miał czas na zapoznanie się z ofertą, jak również na indywidualne spotkanie z dedykowanym handlowcem. W efekcie pozwala to na wspólne zaplanowanie zakupów, zapoznanie się z programami wsparcia, jak również z indywidualnym doborem oferty i pakietu rabatowego. W ofercie Inter Cars znajduje się ponad 70 dostawców odzieży, akcesoriów, części zamiennych i eksploatacyjnych oraz środków smarnych i wyposażenia warsztatowego. To okazja, aby poznać asortyment, zobaczyć na żywo jak wyglądają kolekcje odzieżowo-akcesoryjne i wspólnie zaplanować handlowo kolejny sezon.

Targi odbędą się w dniach 2 listopada – 4 grudnia 2015 r. Osoby zainteresowane udziałem mogą wysłać zgłoszenie na adres mototrendy@intercars.eu lub zadzwonić pod numer: 801 989 787.

Dowiedz się więcej

Nowe lampy w Inter Cars
Nowe lampy w Inter Cars

Oferta Działu Części Wizualnych Inter Cars SA została poszerzona o lampy ULO. Dystrybutor zachęca także do zamawiania szyb samochodowych online. Marka posiada długoletnie doświadczenie w rozwoju i produkcji artykułów z techniki oświetleniowej.Obecnie ULO jest marką handlową, należącą do niemieckiej grupy Odelo i zajmuje się sprzedażą oryginalnych części zamiennych o jakości wyposażenia seryjnego na niezależnym rynku […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!