Jubileusz Würth Polska i nowa siedziba

, 19 października 2015, 12:01

Na początku października Würth świętował 25 lat działalności na polskim rynku. Gala jubileuszowa odbyła się w nowej siedzibie firmy, która znajduje się przy ul. Posag 7 Panien 1, w warszawskim Ursusie.

Srebrny jubileusz w Polsce

– „Naszą siłą są ludzie – to dzięki ich lojalności i zaangażowaniu możemy w tym roku z radością i w atmosferze wspólnego sukcesu świętować 25 lat istnienia na polskim rynku. Firma rozwija się dynamicznie, a wyrazem tego jest nowa siedziba. Naszym współpracownikom i partnerom biznesowym życzymy kolejnych wspólnych, owocnych lat.” – mówili dyrektorzy generalni Würth Polska, panowie Jarosław Nowitzki i Dariusz Janicki.

Gościem specjalnym wydarzenia był Prof. Dr. h. c. mult. Reinhold Würth, syn założyciela Grupy Würth,  który w wieku 19 lat przejął firmę po przedwcześnie zmarłym ojcu i wyprowadził prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo poza granice Niemiec.

Reinhold Würth od wielu lat wspiera projekty z dziedziny kultury i sztuk pięknych, a w tym roku obchodził swoje 80 urodziny. Z tej okazji podczas gali jubileuszowej profesor otrzymał obraz namalowany przez podopieczną Domu Dziecka na Zielonym Wzgórzu w Kisielanach, który firma Würth Polska wspiera już od 8 lat.

Podczas uroczystości specjalne podziękowania wręczono także 20 osobom, które są w polskim oddziale Würth niemal od samego początku jego istnienia. Pracownicy z tak długim stażem pracy są doskonałą wizytówką firmy, budując jej pozytywny wizerunek na rynku pracy.

Nowa siedziba

Gala jubileuszowa 25-lecia Würth Polska odbyła się w nowej siedzibie firmy, która mieści się przy ul. Posag 7 Panien 1, w dzielnicy Ursus w Warszawie, na terenie nowo wybudowanego Diamond Business Parku.

W nowej lokalizacji firma dysponuje nowoczesnym centrum logistycznym o powierzchni niemal 5000m kw., które zapewnia większą przepustowość i tym samym szybszą realizację większej ilości zamówień – powyżej 6600 pozycji dziennie.

Grupa Würth została założona w 1945 r. w Niemczech i obecnie składa się z 400 samodzielnych firm, rozmieszczonych w 80 krajach na wszystkich kontynentach. Zatrudnia blisko 67 tys. osób, z czego ponad 30 tys. to przedstawiciele handlowi. Würth to również ponad 3 miliony klientów oraz przeszło 10 mld euro wartości sprzedaży.

Polski oddział firmy funkcjonuje pod szyldem Würth Polska. Obecnie posiada 18 sklepów rozmieszczonych na terenie całego kraju oraz sklep on-line. W ofercie Würth Polska znajduje się  ponad 100 tys. produktów. Koncern prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!