Nowa linia wyważarek do kół marki ATS

, 29 września 2015, 14:48

Firma PHU Szczepan wprowadziła na rynek pierwszy model wyważarek ATS z nowej linii PRO. Dotychczasowe, sprawdzone modele maszyn przechodzą gruntowny facelifting. Zmianie uległy nie tylko design, który ma zapewnić wyższą ergonomię, ale przede wszystkim podzespoły maszyn.

Pierwszą wyważarką z nowej serii jest dostępna już w sprzedaży ATS W-220 Pro. Najpopularniejszy model automatycznej wyważarki do kół osobowych i dostawczych w nowej odsłonie został unowocześniony zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Wykonana z lepszych materiałów, bardziej ergonomiczna obudowa kryje w sobie podzespoły o większej precyzji wykonania w porównaniu z poprzednią wersją. Zgodnie z zapewnieniami producenta zastosowane tu łożyskowanie osi i nowe wrzeciono gwarantują jeszcze lepsze parametry pracy i dłuższą żywotność. Materiały wykorzystane do budowy płyty głównej są odporne na zmieniające się warunki atmosferyczne oraz działanie wilgoci.

Od strony zewnętrznej ATS W-220 Pro wyróżnia nowy design, którego zadaniem jest lepsze zagospodarowanie przestrzeni oraz poprawia efekt wizualny profesjonalnego warsztatu usługowego. Przyszły użytkownik dostaje do dyspozycji m.in. wyprofilowany blat z miejscem na wszystkie potrzebne akcesoria do pracy z kołami, a umieszczony w centralnej części pochylony panel ułatwia sterowanie i odczytywanie wyświetlanych informacji.

Sam proces wyważania kół oparty jest na sprawdzonych rozwiązaniach, które stoją za sukcesem rynkowym modelu W-220. Mamy tu więc do dyspozycji wysięgnik wykonujący automatyczny pomiar parametrów koła, opcję precyzyjnego umieszczania ciężarków klejonych przy pomocy wysięgnika, blokowanie wrzeciona w pozycji montażu ciężarków oraz autokalibrację maszyny.

Dowiedz się więcej

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!