Opony Pirelli w Alfa Romeo dla nowego modelu 159

, 6 lipca 2005, 0:00

Niskoprofilowe opony P Zero Nero powstały na bazie doświadczeń Pirelli w rajdach motocyklowych. W ich produkcji zastosowano najbardziej zaawansowaną technologię.
Opony P Zero Nero zostały wybrane do najnowszego modelu Alfa Romeo, którego światowa premiera odbyła się na 75. Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Genewie.
Cechuje je specjalna struktura materiałów odpornych na wahania temperatury oraz charakterystyczna konstrukcja bieżnika. Wzajemne oddziaływanie komponentów (polimerów, krzemionki oraz elementów żywicy) powoduje wyjątkową przyczepność w wysokich temperaturach na suchej nawierzchni oraz w niskich temperaturach na mokrym podłożu.
 ]1P[
Te zalety połączone z wzorem bieżnika zapewniają jednolitą przyczepność, lepszą stabilność i odporność na aquaplaning przy większych prędkościach i przeciążeniach bocznych.
Wybór Pirelli jako dostawcy opon dla Alfa Romeo 159 w rozmiarach od 16 do 18 cali potwierdza pozycję koncernu w segmencie rynku opon High Performance oraz jest potwierdzeniem połączenia bezpieczeństwa i elegancji ze sportowym charakterem obu marek.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!