15. Targi Inter Cars – relacja na żywo

, 18 września 2015, 10:25

15. edycja Targów Inter Cars została połączona z obchodami jubileuszu 25-lecia istnienia firmy. Impreza odbywa się na Stadionie Narodowym od piątku do niedzieli (18-20 września). Zapraszamy do śledzenia naszej relacji online z tego wydarzenia.

Od piątku do niedzieli będziemy informować o najciekawszych wydarzeniach i atrakcjach targów. Od momentu rozpoczęcia relacji artykuł będzie aktualizowany na bieżąco*. Wystarczy pozostawić otwarte okno przeglądarki, by śledzić wszystkie nowe wpisy.

 

 

*Niektóre przeglądarki mogą nie odświeżać treści artykułu poprawnie. Wówczas konieczne jest odświeżanie manualne np. poprzez kombinację klawiszy Ctrl+F5.

Dowiedz się więcej

Już w najbliższy weekend obchody jubileuszu i targi Inter Cars
Już w najbliższy weekend obchody jubileuszu i targi Inter Cars

Imprezy na tak dużą skalę nie zorganizowała dotąd żadna firma związana z rynkiem części i usług motoryzacyjnych w Polsce. Już w najbliższy weekend, na Stadionie Narodowym odbędą się obchody jubileuszu 25-lecia Inter Cars oraz 15. Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów. Powodów do tego, by odwiedzić Stadion Narodowy w dniach 18-20 września jest co […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Adam, 20 września 2015, 22:09 0 0

Czego tu nie ma?
Nie ma tam MNIE?
dziękuję !!!!

Odpowiedz