Nowy katalog układów kierowniczych i układów zawieszenia Delphi

, 29 czerwca 2005, 0:00

Firma Delphi wydała właśnie zupełnie nowy, kolorowy katalog części i podzespołów do układów kierowniczych i układów zawieszenia.
Katalog ten, przeznaczony specjalnie na europejski rynek części zamiennych, jest ilustrowany zdjęciami cyfrowymi. Części i podzespoły prezentowane w katalogu można stosować w ponad 95 procentach europejskich samochodów, w tym w większości marek europejskich i japońskich. Katalog można nabyć w formie papierowej lub na płycie CD. Klienci i odbiorcy mogą go teraz zamawiać również za pośrednictwem niemieckiego sieciowego systemu oferującego katalogi części samochodowych – TecDoc.
Dla większej wygody firma Delphi opracowała tabelę odnośników do części produkowanych przez ważniejszych konkurentów z rynku europejskiego i brytyjskiego.
W ramach poszerzania asortymentu firma Delphi wprowadziła na rynek zestaw Audi Aluminium składający się z części do Audi A4, A6 oraz VW Passata – dostarczany wraz ze wszystkimi potrzebnymi nakrętkami i śrubami. Zestaw ten uzupełnia pełny asortyment drążków kierowniczych, przegubów kulowych, sworzni zwrotnicy, wahaczy trójkątnych, tulei, drążków stabilizacyjnych i drążków poprzecznych, w razie potrzeby dostarczanych również z niezbędnym osprzętem montażowym. Aby ułatwić rozpoznawanie i identyfikację większość części jest trwale oznakowana fabrycznie i dostarczana jest w firmowych pudełkach Delphi.
Wszystkie wahacze produkcji Delphi są pakowane w worki polietylenowe z oznakowaniem Delphi.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!