Żarówki Bosch Gigalight Plus 120 dla wymagających

, 2 września 2015, 15:00

Gigalight Plus 120 to żarówki halogenowe dla użytkowników szukających żarówek o największym zasięgu światła. Dzięki dokładnej geometrii włókna żarnika w Gigalight Plus 120, strumień świetlny koncentruje się na drodze w sposób bardziej precyzyjny, dając odpowiednio większą ilość światła.

Budowa żarówki znacząco wpływa na bezpieczeństwo jazdy, szczególnie o zmroku, w złych warunkach pogodowych czy podczas jazdy nocą. Dzięki żarówkom Gigalight Plus 120 kierowca może wcześniej zidentyfikować zagrożenia drogowe, przeszkody czy też dostrzec znaki drogowe.

Kolejnym elementem wpływającym na polepszoną wydajność świetlną w żarówkach Bosch Gigalight Plus 120 jest wyższa temperatura włókna żarnika. Zabieg ten w standardowej żarówce spowodowałby przyśpieszone zużycie żarnika, tym samym powodując bardzo szybkie przepalenie żarówki. Dzięki wypełnieniu żarówki w 100% specjalnym gazem ksenonowym oraz panującemu wewnątrz bańki żarówki ciśnieniu, wyższemu niż w standardowych żarówkach halogenowych, efekt szybkiego zużywania się żarówki został znacząco zredukowany.

Żarówki Bosch Gigalight Plus 120 dostępne są w opakowaniach: blister oraz kartonik, a także w  opakowaniach zawierających komplet dwóch sztuk żarówek.

Dowiedz się więcej

Układ hybrydowy 48V od firmy Bosch
Układ hybrydowy 48V od firmy Bosch

Bosch stworzył napęd hybrydowy, który z założenia ma być opłacalny także w mniejszych samochodach. Układ wejdzie do produkcji seryjnej wraz z następną generacją pojazdów i będzie kosztować ułamek dzisiejszej ceny układów hybrydowych. Boost Recuperation System – hybryda dla każdego Nowoczesne samochody, wyposażone w nowy układ Boscha mogą dzięki układowi hybrydowemu zaoszczędzić dodatkowo 15% paliwa. Zarówno […]

Przyłącz się do kampanii Bosch
Przyłącz się do kampanii Bosch

W tym roku rusza kolejna edycja kampanii telewizyjnej firmy Bosch poświęconej bezpieczeństwu. Jej celem jest przypomnienie kierowcom o konieczności zachowania najwyższych standardów bezpieczeństwa w trudnym okresie jesienno-zimowym. Firma Bosch zaprasza warsztaty do przyłączenia się do kampanii i zaoferowania swoim klientom przeglądu samochodu pod kątem bezpieczeństwa. Bosch zachęca do promowania bezpieczeństwa i do zwracania uwagi na […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

kkk, 24 listopada 2015, 17:28 2 -2

"znacząco wpływa na bezpieczeństwo jazdy, szczególnie o zmroku, w złych warunkach pogodowych czy podczas jazdy nocą". Szacun. Ja w takich warunkach zawsze jeździłem bez świateł...

Odpowiedz

Maciek, 18 marca 2016, 16:48 1 -1

Kupiłem te H4 i naprawdę w szoku jestem. Już wiem jakie będę stosował żaróweczki w mojej A4. Choć leciwa i klosze są już pożółkłe od środka. Jedynie musiałem pojechać sprawdzić akumulator, w Chełmie na Kolejowej jest gość który ma taki tester i sprawdził mi napięcie na wtyczkach. Okazało się ze akumulator nie jest za młody. Wstyd się przyznać ale już jeździłem na nim ponad 8 lat. Tu macie telefon www.akumulatory-chelm.pl to wam poradzi jak dobrać akumulator.
A co do żarówek to ładnie białym światłem świecą. Mam je już ponad pół roku.

Odpowiedz