Konkurs Nissens

, 28 sierpnia 2015, 16:03

Nagrody do naszego konkursu ufundowała firma Nissens. Pięciu uczestników, którzy poprawnie odpowiedzą na trzy pytania, zostanie nagrodzonych zestawami nagród, wśród których znajduje się odtwarzacz MP3 – iPod Shuffle.

Pytania konkursowe

  1. Czy dopuszczalne jest mieszanie olejów w układzie (sprężarce) klimatyzacji?
  2. Jakie czynniki brał pod uwagę jeden z największych producentów samochodów na świecie – koncern Ford – wyróżniając Nissens Certyfikatem jakości Q1?
  3. Dmuchawy kabinowe Nissens poddawane są różnym testom jakościowym – wymień min. 5 z nich.


Odpowiedzi należy nadsyłać na adres email: konkurs@motofocus.pl. Wskazówek można szukać w artykułach poświęconych firmie Nissens.

 

Nagrody

Nagroda główna:

  • iPod Shuffle + kubek porcelanowy 300 ml + koszulka T-Shirt (Fruit of the Loom) z logo Nissens.
     

Nagrody dla pozostałych czterech zwycięzców:

  • kubek porcelanowy 300 ml + koszulka T-Shirt (Fruit of the Loom) z logo Nissens.
     

Nagrodę główną otrzyma autor pierwszej wiadomości z poprawnymi odpowiedziami, zaś cztery pozostałe zestawy nagród zdobędą autorzy dziesiątego, piętnastego, dwudziestego i dwudziestego piątego e-maila z dobrymi odpowiedziami.

Pod uwagę będą brane tylko wiadomości zawierające imię, nazwisko i adres korespondencyjny autora. Każdy może przesłać tylko jedną wiadomość e-mail. Konkurs trwa od 3 do 9 września 2015 r.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 10 września 2015, 0:07 0 0

Przeslalem dziś swoje zgłoszenie konkursowe bez imienia i nazwiska niestety nie zauważyłem tego podczas pisania e-maila. W związku z tym rozumiem że odpowiedz nadesłane z adresu danielwlwa@poczta.onet.pl nie biorą udziału w konkursie i jury konkursowe nie może uznać wzięcia udziału?

Odpowiedz