150 nowych referencji amortyzatorów Bilstein

, 26 sierpnia 2015, 14:37

Oferta amortyzatorów firmy Bilstein powiększyła się o kolejne 150 referencji, które znajdą zastosowanie w blisko 100 modelach samochodów.

Uzupełnienia obejmują 21 marek samochodów osobowych, w tym pick-upów dostępnych na rynku amerykańskim. Najwięcej nowych referencji przeznaczonych jest do modeli BMW, Chevroleta, Forda oraz Mercedesa.

Nowe referencje amortyzatorów firmy Bilstein dla poszczególnych modeli samochodów są zróżnicowane – mogą dotyczyć wszystkich kół, bądź tylko przedniej lub tylnej osi. W niektórych przypadkach można poprawić zawieszenia auta dokonując zamiany amortyzatora „zwykłego” na „sportowy”, np. w Peugeot 306 amortyzator B8 na B6-Sport.

Szczegółowa lista nowych referencji do poszczególnych modeli samochodów znajduje się w załączniku. Podane w niej ceny dotyczą rynku niemieckiego.

Zobacz listę nowych referencji (PDF)

Dowiedz się więcej

Kuracja odmładzająca dla zawieszenia
Kuracja odmładzająca dla zawieszenia

Firma Bilstein ma w ofercie elementy układu zawieszenia dla starszych, ale wciąż popularnych modeli samochodów. Volkswagena Golfa nikomu nie trzeba przedstawiać. Pierwsza generacja zadebiutowała w 1974 roku i produkowana była w Europie przez kolejną dekadę. Nie zakończyło to jednak jej historii, ostatni egzemplarz zjechał z taśm fabryki w RPA dopiero w 2009 roku. W tym […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!