Nowe zestawy naprawcze w ofercie ContiTech

, 18 sierpnia 2015, 8:03

ContiTech Power Transmission Group poszerza swój asortyment o nowe zestawy naprawcze do napędów pomocniczych na rynek samochodowych części zamiennych.

ContiTech, odpowiadając na zapotrzebowanie rynku zaoferuje ponad 100 kompletnych zestawów, dzięki czemu pokryje większą część najbardziej popularnych referencji. Nowe zestawy do napędów pomocniczych dostępne będą już jesienią bieżącego roku i zawierać będą pasek wielorowkowy oraz napinacz w jakości pierwszego montażu.

Specjaliści z ContiTech zalecają, by podczas każdej wymiany paska wielorowkowego wymieniać również napinacz:

– „Napinacz jest częścią, która również zużywa się z czasem. Jeżeli z powodu zbyt małego naprężenia pasek wielorowkowy spadnie z rolki napinającej, może dojść do poważnych uszkodzeń, zwłaszcza wtedy, gdy dostanie się on w układ rozrządu. Dzięki zastosowaniu napinacza w najwyższej jakości, jakości ContiTech oraz jednoczesnej wymianie obu komponentów zyskujemy zdecydowanie większe bezpieczeństwo dla pracy silnika.” – mówi Markus Pirsch, szef marketingu działu Automotive w ContiTech Power Transmission Group.

Dowiedz się więcej

Nowe terminy szkoleń technicznych ContiTech
Nowe terminy szkoleń technicznych ContiTech

ContiTech Polska organizuje kolejną turę specjalistycznych szkoleń technicznych, realizowanych na terenie całej Polski. Szkolenia dzielą się na teoretyczne, adresowane nie tylko do mechaników, ale również do wszystkich zainteresowanych techniką samochodową, a także techniczno-praktyczne, adresowane przede wszystkim do mechaników samochodowych. Szkolenia teoretyczne, adresowane są nie tylko do mechaników, ale również do wszystkich zainteresowanych techniką samochodową. Obejmują […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!