Wakacje z Fotą – Spotkanie branżowe w Szczecinie

, 29 czerwca 2005, 0:00

Wakacje z Fotą – pod tym hasłem szczeciński oddział Foty S.A. zorganizował spotkanie motoryzacyjne dla warsztatów samochodowych. Impreza, która odbyła się 18 czerwca w hali Międzynarodowych Targów Szczecińskich, spotkała się z żywym zainteresowaniem właścicieli warsztatów i mechaników.
Goście imprezy mogli zapoznać się z ofertą takich producentów jak: Bosch, Wimad, Sosnowski, Tiptopol, Luna, Lena Lighting, oraz Fota.
Nie zabrakło także specjalnych atrakcji motoryzacyjnych – Fota Ltd., spółka z grupy kapitałowej Fota, która jest dealerem BMW – pokazała uczestnikom najnowsze modele samochodów z serii 1 i 5.
Oczy znawców i miłośników rajdów cieszyło także Subaru Impreza. Co najważniejsze, te samochody można było nie tylko oglądać – przejażdżka nimi zapewniła gościom imprezy wiele niezapomnianych wrażeń.
Organizatorzy pamiętali o wakacjach nie tylko w nazwie imprezy – na najmłodszych gości czekał plac zabaw z dmuchanym zamkiem.
Wśród przedstawicieli warsztatów rozlosowano pod koniec imprezy tygodniowe wakacje agroturystyczne w wybranym miejscu i terminie, oczywiście w województwie zachodniopomorskim.
Okazało się, że wygrał je warsztat Wróbel Truck z Koszalina należący do pana Stanisława Wróbla.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!