Kolejne promocje IC-Premia

, 22 czerwca 2005, 0:00

Inter Cars S.A. przygotował dla swoich Klientów kolejne promocje związane z programem IC Premia. Aktualne promocje trwają do 30.07.2005.
Bosch – klocki i tarcze hamulcowe 10zł=100pkt
Delphi – chłodnice 10zł=55pkt , amortyzatory 10zł=10pkt
Febi – wszystkie produkty 10zł=10pkt
Osram – wszystkie produkty 10zł=60pkt
SKF – wszystkie produkty 10zł=10pkt, dodatkowo każdy zakupiony zestaw łożysk VKBA będzie punktowany 150pkt.( 1 zestaw=150pkt )
Niezależnie od tego, czy klient kupuje żarówkę samochodową, klocki czy amortyzator za każdym razem otrzymuje punkty, które liczone są automatycznie od dnia rejestracji, tzn. dnia, kiedy wypełniony przez Klienta formularz zgłoszeniowy został przesłany do siedziby firmy Inter Cars S.A. W kolejnych dniach, aktywny klient pocztą otrzymuje katalog nagród wraz z kartą członkowską.
Firma Inter Cars S.A. szczególnie zachęca do zakupów produktów w okresie akcji promocyjnych, podczas których, za każde 10 PLN można dostać nawet kilkaset punktów. Podobnie sytuacja ma się z określonymi towarami, których zakup w okresie akcji promocyjnej premiowany jest zwielokrotnioną ilością punktów.
Kupując w Inter Cars S.A. i biorąc udział w akcjach promocyjnych klienci mogą bardzo szybko stać się posiadaczami bardzo atrakcyjnych i przydatnych nagród wybierając je samodzielnie z Katalogu Nagród.
W Katalogu Nagród do Programu IC-Premia znajdują się zróżnicowane prezenty począwszy od drobnych upominków, poprzez wyposażenie dla warsztatów, elektronikę użytkową, wycieczki turystyczne, ciekawe upominki dla rodziny i dzieci, a nawet motocykl.
Więcej informacji na stronach: www.icpremia.pl www.intercars.com.pl lub w każdej filii Inter Cars S.A. na terenie kraju.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!