Nowości JC Auto Tuning Division

, 22 czerwca 2005, 0:00

Doskonały zestaw
Dział tuningu JC Auto S.A. wprowadził do swojej oferty zestawy COIL – OVER do Hondy Civic oraz Integry.
Zestaw zawiera komplet sprężyn sportowych oraz tulei z gwintem, dzięki którym istnieje możliwość płynnej i dokładnej regulacji wysokości auta, co do tej pory, możliwe było tylko po zastosowaniu bardzo kosztownych zawieszeń gwintowanych.
Dodatkowymi zaletami zestawu COIL – OVER są: jego niska cena, która wynosi 660 PLN oraz bardzo dobra jakość.

Istny Power
Dział tuningu JC Auto S.A. informuje, że jest wyłącznym przedstawicielem firmy produkującej systemy nitro – HIGHPOWER WIZARDS OF NOS.

 ]1P[

Ponad 20 lat doświadczenia w konstruowaniu systemów nitro pozwoliło firmie HIGHPOWER wyprodukować najbezpieczniejsze i najefektywniejsze instalacje podtlenku azotu. Dzięki zastosowaniu specjalnego rodzaju zaworów, które pracują w trybie pulsacyjnym o niespotykanej w innych systemach częstotliwości oraz wykorzystaniu doskonałych sterowników, system daje najlepszą możliwość płynnego przyrostu mocy bez niebezpieczeństwa zniszczenia silnika.
Cena najpopularniejszego zestawu nitro do aut z wtryskiem paliwa – SB100i, który daje przyrost mocy do +100 KM wynosi 3.500 PLN.
W ofercie również zestawy nitro do motocykli.


PRO BLEND w Polsce
W ofercie JC Auto Tuning Division pojawiła się możliwość zakupu środków chemicznych firmy PRO BLEND, które z powodzeniem stosowane są w wielu sportach motorowych, w tym Streetracingu oraz amerykańskich zawodach sportowych Nascar i Drag Racing.

 ]2L[

Oferta zawiera dodatki do paliw, oleju silnikowego, oleju przekładniowego, płynu chłodzącego i wiele innych. Dodatki te podnoszą liczbę oktanową paliwa, obniżają temperaturę oleju oraz płynu chłodzącego, a ponadto zabezpieczają podzespoły każdego silnika.
JC Auto Tuning Division zwraca uwagę na specjalistyczne „kleje” do opon stosowane w wyścigach na dystansie 1/4 mili. Naniesienie tej substancji na oponę powoduje zmianę jej charakterystyki. Opona zwiększa swoją przyczepność, a przy tym zmniejsza się wymagany czas rozgrzewania opony, dzięki czemu podczas trwania wyścigu pojawia się kolejna możliwość zmniejszenia czasu przejazdu.

Zapięty na ostatni….kluczyk
JC Auto Tuning Division wprowadził do swojej oferty ponadto – zapinki do masek i klap oraz innych elementów karoseryjnych auta – Aero Catch.

 ]3P[

Zapinki te trafiły do branży motoryzacyjnej wprost z przemysłu lotniczego. Ich nowoczesny design sprawia, że szczególnie dobrze prezentują się nawet na autach ulicznych, a także maskach karbonowych. Główne zalety tego produktu, czyli lekka konstrukcja, wykonana z nie korodujących materiałów, prosty montaż oraz brak ostrych krawędzi wystających ponad powierzchnię karoserii auta sprawiły, że tego typu zapinki, już niebawem, będą stosowane w autach biorących udział w rajdowych mistrzostwach świata (homologacja FIA).
Cena zapinki bez zamka wynosi 275 PLN, natomiast wersja zapinki z możliwością zamknięcia jej na kluczyk wynosi 310 PLN.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!