II Kongres Ekspertów Samochodowych już w najbliższą sobotę

, 27 maja 2015, 10:43

Przypominamy, że już w najbliższy weekend, na Uniwersytecie Technologiczno-Humanistycznym w Radomiu odbędzie się II Krajowy Kongres Ekspertów Samochodowych. Kongres będzie połączony z konkursem „Ekspert Samochodowy Roku”.

II Krajowy Kongres Ekspertów Samochodowych odbędzie się 30 maja 2015 r. na Uniwersytecie Technologiczno-Humanistycznym w Radomiu pod Patronatem Ministra Gospodarki.

W Kongresie będą brać udział pracownicy serwisów samochodowych z całej Polski oraz producenci innowacyjnych technologii z kraju i zza granicy, zespoły rzeczoznawców samochodowych, przedstawiciele firm ubezpieczeniowych, banków. Obecne będą także zespoły opracowujące opinie o innowacyjności technologicznej, procesowej i organizacyjnej do wniosków współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej z Politechnik, Uniwersytetów i stowarzyszeń branżowych z terenu całego Kraju.

 W trakcie Kongresu zostanie przeprowadzony finał Konkursu na Eksperta Samochodowego roku 2015r. Uczestnicy będą zmagali się w ośmiu obszarach tematycznych:

  •     Silniki o zapłonie samoczynnym
  •     Wtrysk benzyny
  •     Elektronika i elektrotechnika samochodowa
  •     Specjalistyczna chemia serwisowa
  •     Automatyczne skrzynie biegów
  •     Systemy bezpieczeństwa czynnego
  •     Turbodoładowanie
  •     Kalkulacja szkód komunikacyjnych
  •     Opony

 

Głównym organizatorem imprezy jest Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny w Radomiu, Wydział Transportu i Elektrotechniki. Organizatorami pomocniczymi są: Krajowa Sekcja Samochodowa Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Komunikacji Rzeczpospolitej Polskiej (SITK RP) oraz firma BETiS – Biuro Ekspertyz Technicznych i Szkoleń, która także będzie prowadziła obsługę Kongresu. Patronem jest Minister Gospodarki.

Wstęp na Kongres jest bezpłatny.

Zobacz szczegółowy program Kongresu

Dowiedz się więcej

II Kongres Ekspertów Samochodowych już wkrótce
II Kongres Ekspertów Samochodowych już wkrótce

Organizatorzy Kongresu Ekspertów Samochodowych, zachęceni ubiegłorocznym sukcesem, zdecydowali się na organizację drugiej edycji imprezy. Ponownie będzie ona połączona z konkursem „Ekspert Samochodowy Roku”. II Krajowy Kongres Ekspertów Samochodowych odbędzie się 30 maja 2015 r. na Uniwersytecie Technologiczno-Humanistycznym w Radomiu pod Patronatem Ministra Gospodarki. W Kongresie będą brać udział pracownicy serwisów samochodowych z całej Polski oraz […]

Konkurs Ekspert Samochodowy Roku 2014 rozstrzygnięty
Konkurs Ekspert Samochodowy Roku 2014 rozstrzygnięty

Podczas I Kongresu Ekspertów Samochodowych na Uniwersytecie Technologiczno-Humanistycznym w Radomiu, odbył się finał konkursu Ekspert Samochodowy Roku. Organizatorom udało się wyłonić najlepszych specjalistów z poszczególnych dziedzin motoryzacji. Wysoki poziom wyborów eksperta Konkurs już od pierwszych etapów, określany był przez uczestników jako bardzo trudny. Na początku trzeba było przejść test kwalifikacyjny – teoretycznie najłatwiejszy. W kolejnych […]

II Kongres Ekspertów Samochodowych już za nami
II Kongres Ekspertów Samochodowych już za nami

Rozstrzygnięcie konkursu „Ekspert Samochodowy Roku” to jeden z głównych punktów II Kongresu Ekspertów Samochodowych, który odbył się w miniony weekend w Radomiu. Kongres przyniósł także wnioski na temat konieczności poprawy sytuacji w zakresie ochrony polskiego rynku motoryzacyjnego. Ekspert Samochodowy Roku Uczestnicy konkursu „Ekspert Samochodowy Roku" zmagali się w ośmiu obszarach tematycznych. Celem było wyłonienie najlepszego […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!