Kampania „Perfect Match” TRW

, 19 maja 2015, 15:36

Firma TRW w swojej kampanii „Perfect Match” zwraca uwagę, iż zamontowanie w samochodzie kompletu klocków i tarcz to najbezpieczniejsze rozwiązanie zarówno dla warsztatów jak i kierowców.

– „W TRW naszym celem jest zapewnienie wszystkim warunków do możliwie najbezpieczniejszej jazdy. Mając na uwadze działanie kompletnych układów, nasi inżynierowie starają się wykorzystać posiadaną wiedzę OE do stworzenia atrakcyjnej oferty dla rynku części zamiennych. W rezultacie powstają najwyższej jakości części, które gwarantują doskonałą harmonię pracy całego układu hamulcowego.” – powiedział Ben Smart , Marketing Services Manager Global Parts & Service w TRW.

Produkty TRW z grupy "Perfect Match" powstały z myślą o zwiększeniu bezpieczeństwa jazdy. Klocki hamulcowe TRW posiadają unikalną krzemianową powłokę COTEC, która w znacznym stopniu przyczynia się do skrócenia drogi hamowania pojazdów w początkowej fazie pracy układu hamulcowego po wymianie klocków oraz przyspiesza proces docierania się klocków i tarcz, zwiększając ogólną skuteczność hamowania.

W przypadku tarcz TRW, powłoka nałożona jest jedynie na piaście i krawędzi tarczy, co zapewnia optymalną ochronę przed korozją i skraca czas docierania się elementów, gwarantując doskonałe działanie układu hamulcowego już od pierwszego hamowania.

–  „Z handlowego punktu widzenia oferowanie pełnej gamy produktów z grupy „Corner Module” (hamulce, układy kierownicze, zawieszenia) oznacza, że klienci mogą uzyskać kompleksową obsługę u jednego dostawcy. Mamy zaufanie dla naszych klocków i tarcz "Perfect Match" dlatego wydłużyliśmy okres gwarancji do trzech lat (lub 50 000 km) na wszelkie wady materiałowe i produkcyjne, w przypadku gdy klocki i tarcze hamulcowe TRW są montowane w komplecie.” – dodaje Ben Smart.

TRW może pochwalić się największym na rynku pokryciem parku pojazdów i oferuje swoim klientom pełne wsparcie techniczne i marketingowe. Wszystkie akcesoria i instrukcje są standardowo dołączone do opakowania danej części, jeśli tylko są niezbędne do jej montażu.

Dowiedz się więcej

TRW wydłuża gwarancję
TRW wydłuża gwarancję

TRW prowadzi kampanię „Perfect Match”, w której przekonuje, że zamontowanie w samochodzie kompletu klocków i tarcz TRW to najbezpieczniejsze i najkorzystniejsze rozwiązanie. – „Mając na uwadze działanie kompletnych układów, nasi inżynierowie starają się wykorzystać posiadaną wiedzę OE do stworzenia atrakcyjnej oferty dla rynku części zamiennych. W rezultacie powstają najwyższej jakości części, które gwarantują doskonałą harmonię […]

Sukces aplikacji TRW Part Finder App
Sukces aplikacji TRW Part Finder App

90 000 wyszukań tygodniowo to wynik aplikacji do wyszukiwania części „TRW Part Finder App” na obszarze Europy. Rezultat znacznie przekracza początkowe oczekiwania firmy TRW. Niedawno uruchomiona aplikacja do wyszukiwania części „TRW Part Finder App” działa na obszarze Europy i Azji. W samej Europie firma tygodniowo odnotowuje ok. 90 000 wyszukań, co przekłada się na 500 […]

Grudniowe niespodzianki w programie automotive diamonds
Grudniowe niespodzianki w programie automotive diamonds

TRW nagradza w programie lojalnościowym „automotive Diamonds” uruchomił specjalny kalendarz świąteczny on-line, który każdego dnia w grudniu oferuje zarejestrowanym warsztatom różne niespodzianki. Niespodzianki mają postać różnych nagród, od dodatkowych diamentów za zakupione produkty, czy informacji technicznych, aż do udziału w loterii z główną nagrodą 10 000 diamentów. Nagroda ta może zostać wykorzystana w ciągu całego […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!