Kolejna bezpłatna książka PP Pole Position – już dostępna

, 9 czerwca 2005, 0:00

Kolejna, bezpłatna książka PP Pole Position właśnie trafia do uczestników programu.
Informacyjny program Pole Position, opracowany przez koncern SKF, skierowany jest przede wszystkim do placówek serwisowych, które chcą pogłębiać wiedzę w zakresie oferowanych przez firmę produktów i sposobu obsługi klientów.
Pole Position to cyklicznie publikowane wartościowe informacje. Poczynając od wskazówek technicznych dotyczących montażu / demontażu oraz sposobu wykrywania i usuwania usterek łożysk, a kończąc na wiadomościach o najnowszych rozwiązaniach w dziedzinie zestawów naprawczych i diagnostyki oraz informacjach z rynku.
Pole Position to:
– szybsze dokonywanie napraw z zachowaniem ich wysokiej jakości,
– zapewnienie bezpieczeństwa i gwarancji poprawnego działania pojazdów klientów,
– pomoc w uzyskaniu przewagi konkurencyjnej na rynku i generowanie większego zysku,
– podnoszenie kwalifikacji personelu serwisu,
– budowanie lojalności i pozytywnych relacji z klientami, które skłonią ich do stałego korzystania z usług w danym punkcie serwisowym.
Uczestnicy programu po wypełnieniu odpowiedniej deklaracji dostępnej na: http://www.vsm.skf.com/poland_polish/node299.aspx , bezpłatnie otrzymują opracowane przez SKF książki w języku polskim, poświecone poszczególnym grupom produktowym takim jak: zestawy naprawcze do kół, rolki i napinacze, pompy wody, zestawy do układów zawieszenia, itp.
Pole Position to wiadomości niezbędne dla firm działających w warunkach rosnącej konkurencji na rynku usług naprawczych.
Nowy zeszyt PP dotyczący zaawansowanych technologicznie zespołów piast jest już dostępny.

]1[

Aby otrzymać zeszyt PP zapisz się do programu Pole Position – należy wypełnić deklarację. Można to zrobić klikając na link: http://www.vsm.skf.com/poland_polish/node299.aspx

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!